Milan Peroutka a Shopaholic Nicol
3.3.2019
Kategorie: Hudba

Milan Peroutka se tulil k Shopaholic Nicol. Co spolu mají?

Něžné dotyky a dokonce i nahá těla. To všechno předvádí sympaťák Milan Peroutka se známou blogerkou a youtuberkou Shopaholic Nicol v novinkovém videoklipu kapely Perutě. Ten natočili k melancholické písni Spolu/Sami, která předznamenává debutové peruťácké album.

Osmadvacetiletý zpěvák Milan Peroutka vydává se svou kapelou Perutě první klip letošního roku. Natočili ho k songu Spolu/Sami, který pro Peruťáky znamená první feat. Mladý umělec se spojil s kolegyní z televize Óčko a zároveň kamarádkou Nikolou Čechovou alias Shopaholic Nicol.

Romantická balada o blízké osobě, s jejíž odchodem člověk může ztratit i naději v lepší zítřky, má samozřejmě i romanticky laděný videoklip, který se mimo jiné natáčel v zasněženém Liberci a jeho okolí. Dvojice se v něm chvílemi má až nadmíru, ale jsou to opravdu jen role. Ačkoliv je Milan nezadaný, usměvavá blondýnka už nějaký ten pátek žije s hudebníkem zpěváka Sebastiana, Jakubem Mahdalem.

Zajímavé je, že interpretka, která by v songu s Peroutkou spolupracovala, hned jasná nebyla. „S kapelou jsme si dlouho lámali hlavu nad tím, koho si do songu přizveme na hostovačku. V úvahu přicházelo spousta jmen. Dokonce jsme song natočili ve studiu s jednou zpěvačkou, ale její vydavatelství nám potom udělalo čáru přes rozpočet. Na chvíli jsem se z toho zhroutil, pak šel spát, a ráno už měl v hlavě Nikču. Psal jsem jí na Srí Lanku a vzala si na rozhodnutí jeden den. Bylo to šílený, protože jsem na jedné straně domlouval, jak bude vypadat videoklip, a na straně druhé nevěděl, kdo v něm vlastně bude zpívat. Jsem ale fatalista a věřím v to, že všechno je tak, jak být má,“ okomentoval Milan.

Fanoušci Perutí se už můžou pomalu těšit i na debutové album Žij a tancuj, které má vyjít koncem letošního dubna. Písničky z něj zazní i na turné Rub a Líc populárního Sebastiana, na kterém Milan s kapelou hostuje. A možná dojde i na jedno zajímavé překvapení: „Jedna z Nikči prvních podmínek byla, abych na ni netlačil, aby s námi song zpívala na koncertech. Před pár dny se mi ale svěřila, že by si poprvé na koncertní pódia chtěla stoupnout právě se mnou. Tak uvidím,“ nastínil Peroutka.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat