Sebastian
22.10.2018
Kategorie: Hudba

Sebastian chystá jarní turné Rub a líc. Hostem bude Milan Peroutka a jeho kapela Perutě

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky populárního Sebastiana. Šestadvacetiletý zpěvák chystá na jaro nadcházejícího roku turné s názvem Rub a líc, v jehož rámci se uskuteční tři velké koncerty v Praze, Brně a Liberci.  

Sympatický Sebastian slibuje, že nadcházející koncerty v rámci jarní tour budou největší samostatná vystoupení v jeho dosavadní kariéře. „Těšit se můžete na naši novou show, během které vám zahrajeme spoustu nových písniček. Právě teď na nich děláme,“ napsal mladý interpret na svůj Instagram s tím, že novou desku na turné také pokřtí.

Kromě hudební show a křtu návštěvníky čeká zajímavý host, kterým nebude nikdo jiný než Milan Peroutka, jenž je známý nejen jako zpěvák, ale také jako moderátor a herec z Ordinace v růžové zahradě. Na koncertech svého kolegy vystoupí i se svou kapelou Perutě.

Zpěvák láká na nezapomenutelný zážitek

Fanoušci Sebastiana, zapište si do diářů některý z koncertních termínů. Na výběr je brněnský 28. března, pražský 10. dubna a liberecký 12. dubna. „Budou to první koncerty po dlouhé pauze, o to pečlivěji se na vás připravíme! Věřím, že nám na všech třech místech pomůžete vytvořit skvělou atmosféru a doufám, že to pro nás pro všechny bude nezapomenutelný zážitek!“ láká zpěvák, který nedávno vydal klip ke své novince Bestseller.

Předprodej vstupenek začíná právě dnes, tak si ho nenechte ujít.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: