The Voice Danny
3.3.2019
Kategorie: Hudba

The Voice jako Dycky Most! Danny byl dřív Tereza, jak vypadal před proměnou?

The Voice Česko Slovensko nabízí nejen hudební talenty, ale také nelehké životní příběhy. Dnes večer diváci „nováckého“ pořadu uvidí dvacetiletého Dannyho, který překvapí tím, že byl ještě před rokem pohlednou dívkou.

Čtvrtá epizoda populárního hudebního pořadu The Voice bude mít určitě opět spoustu sledujících diváků. TV Nova totiž neláká jen na umění potenciálních hvězd showbyznysu, ale také na jejich příběhy. A zajímavé je, že snad všichni s pohnutým osudem postupují do dalšího kola. Uvidíme, zda tentokrát uspěje adept Danny, jehož příběh je jako vytržený z veleúspěšného seriálu MOST! Mladík byl totiž ještě před pouhým rokem holka jako lusk.

The Voice Danny Leden

Danny Leden v pořadu The Voice

V podstatě ještě teď není Danny Leden, který si v patnácti uvědomil, že se narodil ve špatném těle, stoprocentní muž. Sedm měsíců je na hormonální léčbě, ale až letos na jaře ho čeká operace, kdy mu nejdříve upraví poprsí a poté přeoperují spodní část těla. Jeho kompletní proměna prý bude trvat zhruba dva roky.

Danny z The Voice jako Tereza

Takto kdysi vypadal jako Tereza

Uspěje tento chomutovský rodák před porotou? A kdo si jej případně vezme do týmu? Bude to Jana Kirschner, kterou kvůli jejímu nevhodnému chování mnozí diváci podezřívají z užívání návykových látek? To se uvidí už dnes po osmé hodině večer.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: TV Nova

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: