Kali možná zmešká finálový večer The Voice Česko Slovensko
25.5.2019
Kategorie: Hudba

Komplikace v The Voice! Kali je po operaci, zmešká finále?

Pěvecká soutěž The Voice Česko Slovensko jde do finále. Každý z koučů bude mít v závěrečném dílu, který živě proběhne už dnes večer, jednoho svěřence. V týmu Kaliho bude bojovat o tučnou odměnu a přízeň diváků zpěvačka Anna Mária D´Almeida, jež si má se svým koučem zazpívat společný duet. Na ten ale možná nedojde, oblíbený slovenský raper je po operaci zubů a není jisté, zda bude fit!

Oblíbený pořad diváků televizních stanic Nova a Markíza finišuje. Už dnes proběhne finálové kolo, v němž se představí závěrečná čtveřice soutěžících. Každý kouč bude mít ve finále jednoho svěřence. Za tým Josefa Vojtka se představí mladý sympaťák Jakub Moulis, o hlasy diváků budou bojovat také Peter Juhás a Eliška Urbanová. Kaliho poté bude reprezentovat zpěvačka Anna Mária D´Almeida.

Právě poslední jmenovaná to ale nebude mít vůbec jednoduché. Podle našich zdrojů se totiž její kouč musel podrobit operaci zubů, kvůli které možná přijde o rozhodující večer. Všichni kouči přitom mají se svými vyvolenými zpívat společný duet, aby pobavili diváky a dodali pořadu „šťávu“. Pokud se úspěšný slovenský raper, jenž má za sebou vydařenou show Dovi Dopo, nestihne zotavit, bude to velká komplikace.

Zúčastní se jednonásobný otec závěrečné show? The Voice Česko Slovensko startuje ve 21:00 hodin.

Text: Jan Rochovanský
Foto: TV Markíza

Mohlo by vás také zajímat

Štítky:,