Jana Kirschner, porotkyně The Voice Česko Slovensko
18.2.2019
Kategorie: Hudba

Kirschner z poroty The Voice terčem kritiky. Pořád se vrtí, musí fetovat, tvrdí diváci

Pěvecká soutěž The Voice Česko Slovensko, která od 10. února běží na obrazovkách TV Nova, opět způsobila velký rozruch. Diváci si stejně jako po prvním díle stěžují na chování porotců, nejvíce to odnesla slovenská zpěvačka Jana Kirschner. Ta se podle nich chovala dost nevhodně, a někteří ji podezřívají, že před natáčením využila omamné látky.

Měl to být televizní trhák, který bude zvedat nadšené diváky ze sedadel. Prozatím ale pěvecká soutěž The Voice Česko Slovensko, jež má za úkol najít nové hudební talenty a dát jim veřejný prostor, schytává spíše kritiku. Nemůžou za to ani tak soutěžící, kteří si mnohdy počínají lépe než jejich kolegové „profíci“, nýbrž porotci. Pro letošní ročník vsadila produkce Novy na kvarteto Josef Vojtek, Kali, Vojtěch Dyk a Jana Kirschner. A právě poslední dva jmenovaní zřejmě nebyli tou správnou trefou. Zvláště slovenská písničkářka začíná divákům pořádně ležet v žaludku.

Důvod? Autorka několika hitů, jako jsou Pokoj v duši či cudzom meste, se nechová vůbec na úrovni. Neodpouští si trapné poznámky, neustále se prohrabává ve vlasech a hází nepříjemné pohledy. Podle mnohých komentujících, kteří svými poznatky zaplavili oficiální facebookový profil The Voice, se čtyřicetiletá umělkyně do červeného křesla vůbec nehodí. Někteří z nich ji dokonce podezřívají, že před natáčením požila alkohol či jiné omamné látky.

„Musela si něco šlehnout! Zdá se mi úplně zfetovaná, takhle se nemůže přeci chovat normální člověk,“ napsal jeden z naštvaných diváků. „Kvůli Kirschnerce se na to nedá koukat. Ty ksichty, co hází, to je šílenost. Moc špatný výběr,“ zareagoval další. Někteří kvůli ní dokonce zvažují, že si příští díl už nezapnou. „Mám obavu, že její chování ve mně vyvolalo tak zhnusený pocit, že nevím, zda budu schopna ten její přiblblý obličej a trapné chování příště zhlédnout. Ta ženská nemůže být normální“. „Hoďte na ni někdo síť!“ stojí také na Facebooku.

Komentářů směřujících na rodačku z Martina se to na sociálních sítích jen hemží, a drtivá většina z nich se nese v negativním smyslu. Ono se není moc co divit, Kirscher je skutečně v některých momentech show dost „mimo“. Nezbývá než doufat, že se jedná pouze o jakési herecké představení. Všichni porotci jsou v nováckém pořadu zároveň tak trochu herci, i proto si díky natáčení přišli na pořádně tučný výdělek.

Který porotce vám v The Voice nejvíce vadí?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Text: Jan Rochovanský
Foto zdroj: TV Nova

Mohlo by vás také zajímat