Pavel Callta
12.11.2018
Kategorie: Hudba

Pavel Callta změnil image a užíval si romantiku s pohlednou herečkou

Pokud dosud neměly fanynky oblíbeného zpěváka Pavla Callty důvod žárlit, teď se to možná změnilo. Mladý interpret totiž v těchto dnech pustil do světa videoklip, ve kterém se víc než má ke krásné herečce Sabině Rojkové.

Devětadvacetiletý idol dívek Pavel Callta dává svým fanynkám pořádně zabrat. Včera totiž vydal videoklip k emotivnímu songu Nezapomeň, který považuje za svůj srdcový, a že to je chvílemi pořádná romantika! Zpěvák se v něm nadmíru má k herečce Sabině Rojkové, která mimochodem hrála v prvním videoklipu Milana Peroutky.

Příznivkyně tak sice mají důvod žárlit, ale myslet na „nejhorší“ zrovna nemusí. Rojková totiž tvoří s Calltou pár pouze v onom videoklipu a o tomto sympaťákovi se stále šušká, že žádnou přítelkyni nemá.

Kromě videoklipu a blížící se desky, která by měla spatřit světlo světa už 23. listopadu, má zpěvák další novinku. Změnil totiž po letech svou image. Dlouhá léta jsme ho znali s trochu delšími vlasy, které teď šly pryč a Pavel je tak s blížící se třicítkou „nakrátko“. Jak se mu změna povedla, musíte posoudit už jen vy sami.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat