Kapela Verona
24.10.2018
Kategorie: Hudba

Roztančená Verona vydává klip k novému singlu Parabola. Natáčela ho až v USA

Zkraje letošního roku se duo Verona představilo s novou zpěvačkou Veronikou Stýblovou, a rovnou i s novým singlem Complicated, který se okamžitě stal hitem českých rádií. Teď taneční skupina přichází s další, tentokrát českou novinkou Parabola, ke které vyšel už i videoklip natočený ve Spojených státech.

Kapela Verona v nové sestavě, kdy brunetku Markétu vystřídala blondýnka Veronika Stýblová, má vysoké cíle. O tom svědčí už první song Complicated. Ten nejenže je nadupaný a zpívaný v angličtině. ale videoklip k němu byl natočený až v americké Arizoně, konkrétně na světoznámé Route 66. Takže se je opravdu na co dívat.

A i aktuálně vydaný klip k druhé skladbě s názvem Parabola vznikl v Americe. Tentokrát si však Peter Fider s Veronikou vybrali chaotické velkoměsto New York. „Je to tu boží,“ rozplývala se sympatická plavovláska, která se díky natáčení mohla podívat na slavný Brooklyn Bridge, Central Park či na sochu Svobody.

Třebaže měl videoklip vyjít už dříve, kvůli technickým problémům musela populární formace jeho vydání přeložit. Napnutí fanoušci se ale konečně dočkali, klip k novinkovému songu, který je opět natolik chytlavý, že ho jentak nedostanete z hlavy, je venku.

Pokud byste tuto novinku, stejně jako další velmi dobře známé hity této kapely, chtěli slyšet „live“, máte šanci. Roztančená Verona totiž momentálně objíždí kluby po celé České republice.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: