Gabriela Koukalová na přednášky nevyrazí.
26.9.2018
Kategorie: Celebrity

Fanoušci mají smůlu! Koukalová na přednáškách nebude, organizátor je zrušil

O málokteré sportovkyni se mluvilo v poslední době více. Úspěšná biatlonistka Gabriela Koukalová, která už s kariérou sekla, se měla v říjnu vydat na tour po pěti krajských městech, aby divákům poodhalila peprnosti ze svého osobního života. K tomu ale nakonec vůbec nedojde, organizátor očekávané přednášky zrušil.

Po úspěšném vydání knihy Jiná, která se okamžitě po uvedení do prodeje stala bestsellerem, dostali bývalá česká biatlonistka a její manžel „perfektní“ nápad. Rozhodli se uspořádat přednášky, na nichž by fanouškům a zvědavcům ještě více přiblížili svůj život. Ti, co se na tuto akci chystali, ale mají smůlu.

„Potvrzuji, že turné s manžely Koukalovými bylo zrušené a náhradní termíny neplánujeme,“ řekl pro server Aktuálně.cz český podnikatel Ivo Toman, který měl přednášku s krycím názvem Co ještě nevíte moderovat.

Důvodem zrušení této akce mají být negativní reakce a sprosté komentáře, které se objevily na sociálních sítích obou manželů. „Strhla se nesmírně štvavá kampaň na internetu proti manželům Koukalovým. Jakoby oni neměli právo na veřejná vystoupení. Tato kampaň byla bohužel přiživována i vámi novináři. Proto jsme se rozhodli to ukončit, což je mi osobně velice líto, protože si myslím, že tito dva mají veřejnosti co říci,“ upřesnil Toman.

Fanoušci, kteří si již stihli zakoupit lupeny, dostanou své peníze zpět.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebookový profil Gabriely Koukalové

Mohlo by vás také zajímat