Gabriela Koukalová a Martin Prágl ve StarDance 2019
9.6.2019
Kategorie: Celebrity

Biatlon vyměnila za tanec. Koukalová bude ve StarDance, kolik si vydělá?

Na konci května se definitivně vykašlala na biatlon, nyní se o ní opět mluví. Gabriela Koukalová se totiž stala první potvrzenou účastnicí nové řady StarDance. Taneční pár s ní bude tvořit Martin Prágr, pro něhož to bude televizní premiéra. Uspěje bývalá sportovkyně ve sledované soutěži?

Není tomu až tak dávno, co jsme ji mohli vídat na obrazovkách České televize v roli hrdinky, která získávala pro Českou republiku zlaté medaile na velkých biatlonových akcích. Za pár týdnů se Gabriela Koukalová ukáže divákům znovu. Tentokrát však v úplně jiné roli. Rodačka z Jablonce nad Nisou kývla na nabídku organizátorů soutěže StarDance!

Úspěšná sportovkyně, jež na konci května definitivně ukončila svoji kariéru, se na účast v jubilejní desáté řadě taneční show velice těší. „Nedávno jsem ukončila sportovní kariéru a užívala jsem si pauzu od toho sportovního zápřahu a kolotoče. Trošku jsem se nejprve bála, že StarDance zase bude podobný dril, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem na nabídku tancování kývla. Je to pro mě další životní výzva,“ řekla.

Gabriela Koukalová se zúčastní StarDance 2019

Gabriela Koukalová se zúčastní StarDance 2019

Bývalá česká reprezentantka věří, že se jí bude dařit. „S tancem nemám velké zkušenosti, ale vím, že jsem pilná a cílevědomá, takže věřím, že jsem schopná se to naučit. Zároveň ale vím, že biatlon je poměrně silový sport, a díky tomu mi ty ladné pohyby dělají celý život docela problém. Udělám ale všechno proto, abych se to naučila.“

Koukalová bude tvořit pár s Martinem Prágrem, který ji bude učit základní i pokročilé taneční prvky a bojovat o přízeň fanoušků. Působit vedle Gábiny je pro něj splněný sen. „První dojmy jsou příjemné, ale samozřejmě jsem byl velmi nervózní. Chtěl jsem sportovkyni, protože sám jsem také vášnivý sportovec. Viděl jsem spoustu závodů Gabriely a možná mi to ještě úplně nedochází, vedle koho vlastně sedím a s kým budu tancovat. Mám z toho obrovskou radost a věřím, že se nám jako sportovcům bude dobře spolupracovat,“ podotkl.

Přijdou si na pořádný balík

Že mají oba z natáčení sledované show radost, není divu. Díky StarDance si totiž přijdou na pěkné sumičky. V minulém ročníku dostávali účastníci jen za podpis smlouvy 70 tisíc korun, po každém odvysílaném kole jim přistálo na účtě dalších 40 tisíc. Pokud se Koukalová s Prágrem dokáží probojovat až do finále, což se klidně může stát, přijdou si na téměř půl milionu. A to se vyplatí…

O dalších potvrzených soutěžících budeme informovat v následujících dnech. Nezapomeňte proto sledovat náš Facebook a Instagram, ať vám nic neunikne!

Text: Jan Rochovanský
Foto: Česká televize

Mohlo by vás také zajímat