Gabriela Koukalová
19.9.2018
Kategorie: Film

Biatlonistka Gabriela Koukalová na natáčení filmu Teroristka. Stane se z ní snad herečka?

Dnes již bývalá úspěšná biatlonistka Gabriela Koukalová už zřejmě neví, co by roupama dělala. Nejdřív se vrhla do psaní knihy, ve které se nebála detailně popsat své milostné zkušenosti, nyní je spojena s natáčením černé komedie Teroristka.

Poté, co pověsila sportování na hřebíček, Gabriela Koukalová neustále překvapuje veřejnost. Naposledy to bylo před dvěma dny, kdy se pochlubila na svých sociálních sítích snímky z natáčení nového českého snímku Teroristka. Ten pojednává o učitelce v důchodu, jež o sobě říká, že už si nechce připadat jako kráva

Že by nová role a ze známé sportovkyně se stala během chvíle herečka? To prý zatím ne. Rusovlasá kráska se tam prý byla jen podívat. A odnesla si z toho evidentně mnoho zážitků. „Díky vám jsem měla možnost zažít během jednoho odpoledne, jaké to je při natáčení celovečerního filmu. Pro mě to byl skvělý zážitek a moc obdivuji, jak musí „na place“ všechno klapat, aby z toho všeho vznikl film,“ napsala na svůj Facebook.

Gabriela Koukalová na natáčení filmu Teroristka

Gabriela Koukalová na natáčení filmu Teroristka

Koukalová byla na natáčení tak trochu jako Alenka v říši divů. „My, natáčení neznalí lidé, si to neumíme vůbec přestavit. Velkým zážitkem pro mě bylo i setkání s panem Radkem Bajgarem, který je scénáristou a režisérem filmu,“ vychvalovala si dál úspěšná osmadvacetiletá dáma, která pokud by se přeci jen nakonec ve filmu objevila, byl by to slušný reklamní tah. A to pro obě strany.

Tak se tedy nechme překvapit, nakolik ex-sportovkyni pohltil filmový svět. Třeba se v něm začne někdy více angažovat.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Facebook Gabriely Koukalové

Mohlo by vás také zajímat