Patrik Děrgel
9.9.2018
Kategorie: Celebrity

Svlíkačka ve Tváři: do půl těla šel Drahokoupil, Děrgel i Révai

Tvůrci „nováckého“ pořadu Tvoje tvář má známý hlas ví, jak potěšit své fanynky. Mladým účinkujícím totiž vybírají převtělování se do takových interpretů, kteří se rádi odhalují. Svou hruď tak dali na odiv například zpěvák Vojta Drahokoupil a herci Patrik Děrgel s Janem Révaiem.

Už v předešlých řadách populárního pořadu TV Nova měly divačky na co koukat. S „kůží na trh“ šel například muzikálový zpěvák Jan Kopečný, který se v show Tvoje tvář má známý hlas proměnil do .Anthonyho Kiedise z kapely Red Hot Chilli Peppers.

A protože tvůrci ví, jak získat sledovanost, v pouhých dvou dílech aktuální páté řady Tváře šli do půl těla rovnou tři účinkující. V prvním díle předvedl dokonalý striptýz oblíbený herec Jan Révai, když ztvárňoval Robbieho Williamse v písni Rock DJ.

Jan Révai jako Robbie Williams

Jan Révai jako Robbie Williams

Včerejší „svlíkačku“ do půl těla pak odnesli rovnou dva mladí účinkující, a sice Vojta Drahokoupil a Patrik Děrgel. Třiadvacetiletý blonďatý zpěvák Vojta Drahokoupil se předvedl při známém melancholickém hitu You’re Beautiful Jamese Blunta, a že mu to šlo!

Vojta Drahokoupil převtělený do Jamese Blunta

Vojta Drahokoupil převtělený do Jamese Blunta

Jeho o šest let starší kolega Patrik Děrgel pak polonahý předvedl vystoupení v kůži Anthonyho Kiedise z populárních „Red Hotů. A nutno podotknout, že jeho roztomile střeštěné Can’t Stop dostalo nejen porotce, ale také mnohé diváky v sále i u televizních obrazovek.

Patrik Děrgel coby Anthony Kiedis

Patrik Děrgel coby Anthony Kiedis

Mladí a fešní umělci tak prostě musí počítat s tím, že když se „upíšou“ účinkování v Tváři, budou vystupovat tak, jak je pánbůh stvořil.

Který účinkující vás ohromil nejvíc?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: FB pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Mohlo by vás také zajímat