Zpěvačka Simona Hégerová alias SIMA
6.9.2018
Kategorie: Hudba

SIMA se raduje: její klip na vložky se stal trendem na YouTube

Zpěvačka SIMA moc dobře ví, jak být středem pozornosti. Nedávno totiž natočila ke své písni reklamu na vložky, která se okamžitě stala trendem na YouTube. Úspěchy ale zaznamenává také na koncertech, kterých má teď v Česku i na Slovensku naplánovaných hned několik.

Slovenská diva Simona Hégerová alias SIMA překvapila veřejnost i fanoušky, když se spojila s firmou Always. „Jak víte, já moc reklamy nedělám. Ale když už do toho jdu, snažím se to pojmout netypicky a netradičně,“ prohlásila na svém Instagramu. A hodně netradiční to opravdu je. Reklama na vložky totiž vznikla jako samostatný videoklip k upravené písni z jejího debutového alba Femina.

Mnohdy extravagantní interpretka do toho šla také prý proto, že je této značce věrná. Používá ji totiž od začátku své ženské vyspělosti. „Novinkou pak jsou Always Platinum, které mají dokonce fialové balení, což je barva mého alba,“ komentovala blonďatá zpěvačka, která tak ukázala, že je i pro každou srandu.

Humorný klip má během čtrnácti dnů přes čtyři sta tisíc zhlédnutí na YouTube, čímž se dostal až do trendů, z čehož má mladá interpretka samozřejmě velkou radost. A radost mají i fanoušci. Jejich oblíbená „star“ totiž momentálně jede jeden koncert za druhým. Vidět ji tak mohou jak příznivci ze Slovenska, tak ti z České republiky. Momentálně má Sima ve svém diáři zapsané vystoupení v Sokolově, Trenčíně, Brně, Velkém Meziříčí a několika dalších městech.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram S. Hégerové

Mohlo by vás také zajímat