Slovenská zpěvačka SIMA vydala letní skladbu Flirt
11.6.2019
Kategorie: Hudba

SIMA posílá do světa letní Flirt. Musela ho nahrávat nadvakrát

Každý její videoklip vždy nasbírá miliony zhlédnutí, a proto zpěvačka SIMA posílá do světa další kousek. Tentokrát potěšila fanoušky skladbou Flirt, která má velké šance stát se letním hitem. Sympatická blondýna jej však musela na server Youtube nahrávat nadvakrát.

Znáte ten pocit, když nahrajete kvalitní song, který má potenciál zaujmout široké publikum, a pokazí se vám zvuk? Tak přesně to nyní zažila SIMA, která se po dvou měsících rozhodla vydat nový videoklip. Dosadila do něj chytlavou novinku Flirt. Ta se prakticky hned chytla, slovenská zpěvačka ji ale musela stáhnout.

„Stala se nám taková věc, že první video, které jsme dali na Youtube, nemělo takový zvuk, jaký by mělo mít. Takže jsem ho v noci smazala a přidala videoklip znovu. Přišla jsem o 82 tisíc zhlédnutí, což znamená, že Flirt by měl nyní už přes dvě stě tisíc,“ uvedla rodačka z Trnavy na Instagramu.

To však nebylo to, co jí nejvíc štvalo. „Mrzí mě hlavně to, že jsem přišla o 400 komentářů, protože jsem si je nestihla všechny přečíst. Každopádně moc děkuji za extrémní množství ohlasů, je to pro mě signál a motivace dělat hudbu pro vás dál a ještě lépe.“

Doufáme, že se příští „výdej“ nového počinu už obejde bez technických problémů.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže!

Mohlo by vás také zajímat