Vojta Drahokoupil
2.9.2018
Kategorie: Hudba

Vojta Drahokoupil pouští do světa nový videoklip. Zpívá v něm i youtuberka Mína

Mladého Vojty Drahokoupila je teď plno. Kromě toho, že jej každou sobotu vídáme v show Tvoje tvář má známý hlas, ve které se každý týden mění do jiné světové celebrity, vydává svůj nový videoklip. V tom se spojil s blonďatou youtuberkou Mínou.

Třiadvacetiletý zpěvák a muzikálový herec Vojta Drahokoupil překvapil své fanoušky tím, že jeho novinkový singl s názvem Zeď kolem nás bude zároveň posledním z jeho aktuální životní etapy. Brzy totiž přijde Vojta se zcela novým stylem i image. A prý to bude velký.

Než ale změna u mladého umělce nastane, mohou si fanynky vychutnat právě vydanou novinku, ve které se spojil s jednou atraktivní blondýnkou. Tou je youtuberka Mína, vlastním jménem Dominika Elischerová. Na „hvězdy“ internetu si evidentně budeme muset zvyknout už i v hudební branži.

Ve videoklipu mu Mína bude hrát partnerku. Pohledný zpěvák má evidentně pro blondýnky velkou slabost, i v soukromí totiž randí s plavovláskou, a sice s o dva roky mladší modelkou Kristýnou Kubíčkovou. Znát ji můžete například z Drahokoupilova klipu k písni Chci se rvát. Fanynky, které si tak na novou hvězdu „novácké“ Tváře dělají zálusk, mají smůlu. Ze sociálních síti je totiž vidět, že je Vojta zamilovaný až po uši.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Facebook V. Drahokoupila

Mohlo by vás také zajímat