Veronika Stýblová
12.9.2018
Kategorie: Celebrity

Nová móda celebrit? Kluci se odbarvují, holky jdou narůžovo

To je ale móda! V poslední době se roztrhl pytel s holkami, které si své kadeře barví narůžovo, a s kluky, co si vlasy zesvětlují. Barvícímu trendu podlehlo i několik celebrit, včetně Mikolase Josefa, Veroniky Stýblové a zpívající youtuberky Míny. 

Nad tím, že si kluci barví hlavu, by si ještě nedávno mnozí z nás klepali na čelo. Teď už je to evidentně normální stejně jako to, že se mladí muži rádi obléknou do květovaných vzorů. Do blond šel nedávno například Milan Peroutka, moc dlouho mu to však nevydrželo. Už má totiž zpět svou přirozenou, hnědou barvu vlasů. Světlým „hárem“ překvapil také zpěvák Mikolas Josef, jemuž dokonce vlasy září šedivou barvou.

Zpěvák Mikolas Josef s šedivými vlasy

Zpěvák Mikolas Josef s šedivými vlasy

A proč tak výrazná změna image? „Když jsem přemýšlel, jak bude vypadat můj nový videoklip, tak jsem se hodně inspiroval tím, co momentálně letí ve světě. Konečně pociťuji výhodu toho, být sám sobě režisérem i producentem. Neměl mi to kdo zakázat,“ vysvětlil sympatický mladík, který svěřil svůj „look“ hair stylistovi Danielu Paškovi. S výsledkem je zpěvák spokojen, fanoušci na to mají ale spíše rozdílný názor. Nejdůležitější ale samozřejmě je, v čem se on sám cítí nejlépe.

Zpívající youtuberka Mína

Zpívající youtuberka Mína

To něžnému pohlaví se zase zalíbila pěkná divočina. Děvčata totiž čím dál častěji potkáte s růžovou hlavou. S tímto aktuálním trendem nejspíš přišla úřadující superstar Tereza Mašková. „Nakazila“ tím nejen své fanynky, ale také některé její kolegyně ze světa showbyznysu.

Veronika Stýblová

Veronika Stýblová

Do růžové tak nedávno šla zpívající youtuberka Mína a zpěvačka kapely Verona Veronika Stýblová. „Změna je život. Jsem se svými novými vlásky mega spokojená,“ napsala na svůj Instagram usměvavá Veronika, která se zároveň označila za Pink lady.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat