Milan Peroutka jako blonďák
1.9.2018
Kategorie: Celebrity

Milan Peroutka změnil image. Jak se vám líbí jako blonďák?

Osmadvacetiletý zpěvák, herec a moderátor Milan Peroutka šokuje svou početnou fanouškovskou základnu. Včera se totiž na svých sociálních sítích pochlubil s výraznou změnou image. Z bruneta se tak stal nepřehlédnutelný blonďák. 

Oblíbený sympaťák Milan Peroutka včera překvapil nejednu fanynku. S komentářem „změna je život“ uveřejnil fotku, na které je s blonďatými vlasy. Ačkoliv je teď vzhledově mnohem výraznější než předtím, jako brunet vypadal líp. Bylo to totiž přirozenější. Ale sluší mu to samozřejmě pořád.

Proč se k této razantní změně rozhodl, je zatím záhadou. Že by nová role? Uvidíme. Zatím Milan pilně zkouší dva nové muzikály, a sice Tři oříšky pro Popelku, jež bude mít premiéru v říjnu v Kongresovém centru, a Vlasy, které budou na programu Divadla Kalich od ledna roku 2018.

A pokud byste rádi viděli Milana naživo a nechce se vám zrovna do divadla, neváhejte zajít na některý z koncertů jeho kapely Perutě. Na podzim totiž s Peruťáky objede hned několik měst napříč Českem. V Praze pak zahrají 3. listopadu na festivalu You Fest.

Proměna Milana Peroutky

Proměna Milana Peroutky

Jak se vám Milan Peroutka jako blonďák líbí?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Facebook Milana Peroutky

Mohlo by vás také zajímat