Matěj Homola z Wohnout zve písní na finále české ligy amerického fotbalu
9.7.2015
Kategorie: Hudba

Matěj Homola z kapely Wohnout zve písní na finále české ligy amerického fotbalu

Matěj Homola, zpěvák a kytarista, je znám také svou oblibou v cestování, především do Indie a kladným vztahem k adrenalinovým sportům, jenž mu přináší volnost. Proto neváhal a natočil pro své kamarády videopozvánku na blížící se finále nejvyšší divize české ligy amerického fotbalu Under Armour Czech Bowl XXII.

Finále se uskuteční 20. července od 19 hodin v pražské Eden Aréně. „Pár yardů zbejvá k touchdownu, pojď, zaber kámo, makej dál, sekni sebou až za lajnu, zařvi americkej fotbal,“ těmito slovy vyzývá Matěj Homola všechny příznivce tohoto nejtvrdšího sportu ke zhlédnutí finále české ligy. „Mezi hráči mám pár kamarádů a musím říct, že to opravdu jeden z neostřejších sportů a zároveň skvělé vybití nashromážděné energie. Sám americký fotbal nehraju, ale fandit na finále mě určitě uvidíte,“ uvedl Homola.

V České republice se finále tohoto náročného sportu odehraje již podvaadvacáté. Před stadionem v Edenu si budete moct tuto hru na vlastní kůži vyzkoušet nebo obdivovat během přestávek vystoupení těch nejlepších cheerleaders.

Vstupenky na finále české ligy amerického fotbalu Under Armour Czech Bowl zakoupíte v síti Ticketportal a na pokladnách Eden Arény.

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také