Labefest v Děčíně nabídne zajímavý program. Řídit ho můžete i vy.
14.2.2018
Kategorie: Hudba

Na Labefestu vystoupí plno známých interpretů. Doplnit program ale můžete i vy

V jednom z nejkrásnějších festivalových areálů na břehu Labe, přímo pod děčínským zámkem, se v první polovině května bude konat již tradiční hudební svátek. Labefest v Děčíně potěší návštěvníky programem se spoustou zvučných jmen.

Po loňské proměně festivalu, kdy se z Labefestu stal úspěšný dvoudenní festival, se jeho pořadatelé rozhodli formu dvou hudebních dnů zachovat. I letos se tedy návštěvníci mohou těšit na spoustu dobré muziky.

Na pódiu se během dvou dnů vystřídá spoustu populárních interpretů. V pátek 11. května odstartuje velkolepý mejdan Tomáš Klus a MIG 21. Následující den pak program pokračuje v podobě kapel UDG, Wohnout, Visací Zámek a také skupiny snů Supergroup, kterou tvoří all stars team rockových muzikantů ve složení Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Roman Dragoun, Jan Hrubý, Vladimír Guma Kulhánek a Klaudius Kryšpín.

A jak hodnotí přípravné práce na letošní ročník Ing. Igor Bayer? „Naší snahou je přivézt na Labefest v Děčíně interprety zvučných jmen, kteří na festivalu zatím nevystupovali. Myslím si, že se nám z našeho hudebního trhu podařilo postavit zajímavý line-up. Navíc jsme přišli s novým formátem, kdy jsme festival rozšířili na dva dny a stanovené vstupné je na oba dny spíše symbolické.“

Chybět nebude tradiční páteční slavnostní ohňostroj a řada dalších doprovodných aktivit pro děti i dospělé, na Mariánské louce – dřevosochání, Běláskové klání, a to nejen v rámci současně probíhající ADRENALIN CHALLENGE.

Zahrajte i vy!

V letošním ročníku dostanou šanci doplnit program obou dnů i mladé talentované kapely, jež mají možnost vybrat sami návštěvníci. LABEFEST v Děčíně tak hledá svůj TALENT! Kapely, které si chtějí zahrát po boku předních českých interpretů, nechť zašlou své nahrávky do 30. března na e-mail: talent@labefest.cz.

Vstupenky v limitované edici za nejnižší možnou cenu 180 korun lze zakoupit v předprodejních sítích vstupenkadecin.cz a Ticketstream.cz. Poté budou ceny stoupat, proto rozhodně nepropásněte tuhle možnost.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: archiv

Přečtěte si také