Tenistky Siniakovou, Krejčíkovou a Martincovou spojuje láska k pejskům
19.3.2023
Kategorie: Celebrity

Tenistky Siniakovou, Krejčíkovou a Martincovou spojuje láska k pejskům

Kateřina Siniaková, Barbora Krejčíková a Tereza Martincová. To jsou tři z našich momentálně nejslavnějších tenistek. A víte, co všechny tři sympatické tenistky také spojuje? Láska ke zvířatům. Každé z nich dělá doma radost malý roztomilý pejsek.

Šestadvacetiletá Kateřina Siniaková a o rok starší Barbora Krejčíková slaví úspěchy v singlu i ve dvouhře. Právě ve dvouhře jim to skvěle ladí a slavné tenistky vyhrávají všechny možné soutěže po celém světě. Naposledy naše holky ovládly tenisový turnaj v Indian Wells, kde ztratily jediný set. Zkrátka na tyto dvě tenisové krásky můžeme být patřičně pyšní.

Obě tenistky jsou v jednom kole, ale když konečně přijdou domu, vítají je malí psí kamarádi. Kateřině Siniakové dělá radost krásný, načechraný pomeranian Fluffy, kterého si občas bere i jako talismana na tréninky. Také jí zkrášluje spolupráce na Instagramu, kterých má blonďatá tenistka hned několik.

Tenistka Kateřina Siniaková a její chlupatá láska

Tenistka Kateřina Siniaková a její chlupatá láska

Její kolegyňka Barbora Krejčíková má také malého pejska. Bářin miláček, jorkšírský teriér, oslavil loni v září první rok. Tenistka se pochlubila jeho roztomilým videem na svém Instáči. „Mé mimčo slaví dnes své první narozeniny,“ napsala k tomu psí máma.

„Dogmama“ Martincová

Psím kamarádem se chlubí i třetí krásná tenistka, blondýnka Tereza Martincová, která se jednou na sociální síti nazvala jako „dogmama“. Terezu pravidelně doma vítá dlouhosrstá čivava. I tato krásná tenistka si občas pejska vezme na trénink, a také si s ním vyrazí zaběhat. S přítelem vzali svou psí lásku i na romantickou dovolenou do Benátek. Zkrátka, psi jsou ti nejvěrnější přátelé nás všech.

Tenistka Tereza Martincová s pejskem

Tenistka Tereza Martincová s čivavým parťákem

Že i vám dělá doma radost pejsek? Tak to se musíte podívat na naši soutěž, ve které hrajeme o tři Spokoboxy neboli krabice s překvapením pro chlupáče.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Přečtěte si také