Eva Pavlová ukázala fotky z mládí
19.3.2023
Kategorie: Celebrity

Eva Pavlová ukázala fotky z mládí. Jak jí to slušelo?

První dáma Eva Pavlová ukázala, jak jí to seklo před lety. Šarmantní manželka nového prezidenta republiky zveřejnila fotky z mládí. Nutno podotknout, že už tehdy byla půvabná.

Když se Petr Pavel odhodlal kandidovat na hlavu státu, pomyslela si: „Jestli se náhodou nezbláznil!“ Její manžel prezidentské volby vyhrál, na rozdíl od své předchůdkyně se ale Eva Pavlová nehodlá nijak skrývat. Naopak. S lidmi začala sdílet svůj život i na sociálních sítích. A to nejen ten současný.

Naše první dáma na Instagram nahodila několik snímků z útlého mládí, dospívání, i z doby, kdy už měla vztah s Petrem Pavlem. „Tak a teď zase trochu zpátky v čase,” napsala ke galerii. Tady je.

Eva Pavlová v dětství

Eva Pavlová v dětství

První dáma na společenské akci

První dáma na společenské akci

Eva Pavlová má ráda zvířata

Odmala měla ráda zvířata

Manželka prezidenta Pavla v mládí

Manželka prezidenta Pavla v mládí

Eva Pavlová (vpravo) a její úsměv

Sympatická Pavlová (vpravo) a její úsměv

Takhle dříve vypadal Petr Pavel (vpravo)

Takhle dříve vypadal Petr Pavel (vpravo)

Jaké má cíle?

Stejně jako prezident Petr Pavel, i jeho paní v minulosti sloužila v ozbrojených silách, a to coby podplukovnice v záloze. Byla také členkou Komunistické strany. Během funkčního období se hodlá zaměřit na téma diskriminace, rovnost pohlaví a samoživitelky.

Petr Pavel a Eva Pavlová

Petr Pavel a Eva Pavlová

„Rozvodovost narůstá, samoživitelky jsou na tom dnes hůř, než jsme byly kdysi my. Strašně ráda bych ukazovala ženám místa, kde jim dokáží pomoci,“ nechala se slyšet. Na naplnění cílů bude mít minimálně pět let.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram, Eva Pavlová

Přečtěte si také