Pítr v Survivoru má vzkaz od Gabči
17.3.2023
Kategorie: Celebrity

Slzy v Survivoru. Pítr dostal vzkaz od Gábiny

Dámy, jak by se vám líbilo, kdyby váš přítel byl tisíce kilometrů daleko a měl se tam k bývalé partnerce? Přesně tohle nyní zažívá Gabriela Gášpárová, jejíž Pítr v Survivoru bojuje po boku Andrey Bezděkové o přežití. Gabča je ale silná a vše to zvládá líp, než se psalo.

Právě s krásnou misskou měl kdysi sympaťák Pítr Havránek románek. Bulvár se toho chytl a začal spekulovat, jestli mezi nimi něco neproběhlo i v soutěži Survivor. Všichni diváci si totiž všimli, že se spolu dvojice baví víc než s ostatními. Nic se mezi nimi nestalo.

Krásná Andrea Bezděková v Survivoru

Krásná Andrea Bezděková v Survivoru

„To, že s Andreou řeším víc než s ostatníma, je samozřejmé. Známe se z dřívějška. Samozřejmě náš vztah je pouze herní, moc dobře víme, jak to máme nastavené. A já vím, jak to mám nastavené já,“ řekl Pítr. Ten se se současnou partnerkou potkal v jiné „novácké“ reality show Love Island.

Miluju tě, šikulo

No, a když mu po výhře Hrdinů ve výzvě pustili na ostrově nahraný vzkaz, začal Pítr v Survivoru ronit slzy. Postarala se o něj právě Gabriela Gášpárová. „Jsi strašně šikovný, nepolevuj a vydrž tam až do konce. I když bychom tě měli nejraději hned zpátky, protože nám hrozně chybíš. Moc se na tebe těším a miluju tě,“ řekla Gabča.

Petr Havránek a Gabriela Gášpárová

Petr Havránek a Gabriela Gášpárová

Že na ostrově neproběhlo nic intimního, to potvrdil i vypadnuvší Petr Švancara, jenž na ostrově mimo jiné drasticky zhubl. „Sex v Survivoru neexistuje. Tady se řeší nějaký pár, který tam spolu něco má, ale není to pravda. Tam prostě není sexuální život, řekl fotbalový bohém pro Novu.

Pítr a Gabča už se nemůžou dočkat, až budou zase spolu.

Text: Jan Rochovanský
Foto: TV Nova

Přečtěte si také