Zpěvačka Billie Eilish se objeví v seriálu Swarm
16.3.2023
Kategorie: Film

Zpěvačka Billie Eilish se objeví v seriálu Swarm

Oblíbili jste si nepřehlédnutelnou interpretku Billie Eilish, která na sebe upozornila mnoha až depresivně laděnými songy? Máme pro vás dobrou zprávu. Nyní budete moct tuto skvělou zpěvačku vidět i jako herečku. Objeví se totiž v seriálu Swarm, který bude k vidění již dnes.

Teprve jednadvacetiletá zpěvačka Billie Eilish má na svém kontě nespočet úspěšných singlů. Za všechny si jmenujme Bad Guy, Lovely, All The Good Girls Go To Hell či Ocean Eyes. Že je skvělá interpretka a má chytlavé songy, je jasné. Ale jaká je jako herečka? To se budeme moct v novém snímku Swarm.

Zahraje si po boku Chloe Bailey a Dominique Fishback

V seriálu Swarm, který bude mít sedm epizod, si Billie zahraje po boku Chloe Bailey nebo Dominique Fishback. ⁠Dominique Fishback ztvárňuje postavu Dre, která je posedlá oblíbeným zpěvákem. Bailey je sestra Dre, Marissa. A hvězdná Billie Eilish se převtělí do postavy Evy. Bohužel ale žádné podrobnosti o její postavě nebyly prozrazeny.⁠ Takže se nechte překvapit. Čekat na seriál ale dlouho nebude, k vidění totiž bude již od zítřka. Pustíte si ho na Amazon Prime Video.

Pokud vám Billie nestačí vidět jen přes YouTube či na Amazon Prime Video, vyrazte k sousedům na šestidenní budapešťský festival Sziget, na kterém vystoupí 15. srpna.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Přečtěte si také