Oslavte narozeniny OC Atrium Flora
16.3.2023
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Atrium Flora slaví 20 let, slavte i vy!

Oblíbené pražské obchodní centrum Atrium Flora slaví 20 let od svého otevření. Přijďte ve dnech 20. až 24. března na Floru a užijte si výhody a dárečky, které pro vás OC ke svým narozeninám připravilo.

Atrium Flora slaví v březnu 20 let svého působení v Praze 3. K této mimořádné příležitosti si pro své zákazníky a všechny, kdo na Floru mezi 20. a 24. březnem zavítají, přichystalo příjemné zpestření běžných nákupů. Přijďte popřát Atriu Flora ke dvacetinám a odneste si milou pozornost nebo si jen užijte slavnostní atmosféru.

Na šťastlivce bude každý den akce u vstupů do Atria čekat malá pozornost v podobě dárečku. Pokud půjdete na Floru v době oběda, nezapomeňte si jej vyzvednout. Tento balíček bude své majitele hledat vždy ve 12 hodin a u všech čtyř vchodů bude každý den rozdáno celkem 80 dárků.

Oslavy v relaxační zóně

V prostoru relaxační zóny ve 2. patře budou po celých pět dnů probíhajících oslav v čase od 12:00 do 18:00 umístěny stánky. Jejich počet i obsazení se bude každý den měnit, i pokud tedy chodíte na Floru častěji, neváhejte stánky navštívit a využít jejich široké nabídky. Zaměření stánků bude vždy spojovat dané téma dne. Pondělí bude patřit Zdraví, úterý Kráse a Módě, středa bude věnována Seberozvoji, čtvrtek vašim dětem a v pátek se zaměříme na téma Fauna a Flora.

V některých stáncích budete moci nakoupit vybrané zboží, v některých si můžete nechat poradit a jindy se zase budete moci zúčastnit právě probíhajícího workshopu.

Pražské obchodní centrum Atrium Flora

Pražské obchodní centrum Atrium Flora

Pokud byste si nevěděli rady, kde co najít, vždy od 12 do 18 hodin bude v Atriu Flora k dispozici infostánek s hosteskami, kde se vedle informací o akci dozvíte i to, jak funguje nový věrnostní program #mojeflora.

Kvízová soutěž s Atrium

A co by to bylo za akci, kdyby chyběly soutěže! U promo stánku s hosteskami bude v pátek 24. března připravený kvíz o dárky. Účastník musí předložit účtenky z obchodů v Atriu Flora v hodnotě alespoň 500 Kč, splnit podmínky účasti v soutěži a úspěšně odpovědět na tři kvízové otázky, za které získá dárek od nájemců OC.

Kromě kvízu také můžete soutěžit o poukaz na nákup v hodnotě 2 500 Kč. Ze zákazníků nově registrovaných ve věrnostním programu v průběhu trvání soutěže (20. až 24. března) budou po skončení soutěže vylosováni tři soutěžící, kteří obdrží poukaz.

Oslavte narozeniny Atrium Flora

Oslavte narozeniny Atrium Flora

V průběhu akce se také budete moct registrovat ke stylistce nebo koučkám, které budou kromě individuálního poradenství pořádat i workshopy a diskuze. Kompletní informace o akcích a slevách Atriu Flora najdete na webových stránkách nebo na sociálních sítích Atrium Flora.

Foto: Atrium Flora

Přečtěte si také