Kniha Arakain History 40
16.3.2023
Kategorie: Hudba

Náhledněte do zákulisí Arakain. Kapela vydává knihu

Legenda české metalové scény oslavila 40. výročí. K němu si pro fanoušky připravila velkou bombu. Vychází Kniha Arakain History 40! Jak už název napovídá, bude pojednávat o celé historii kapely. Objeví se v ní ale i letošní koncert v O2 Universum.

Právě v těchto prostrorách se odehrál narozeninový koncert, kde vystoupili i slavnostní hosté. Příznivci si ho naprosto užili. Novinku, kterou si nyní můžete předobjednat, kapela naplánovala na konec března, aby do ní stihla zaznamenat detaily zmíněné show. Nyní už je v tisku.

Kniha Arakain History 40 by neměla chybět v domácí knihovně žádnému fanouškovi. „Kniha nabízí ucelený a podrobný přehled vývoje skupiny od jejího prvopočátku v roce 1982 až do výročního koncertu ke čtyřiceti letům. Publikace pojednává také o tvorbě a hudebním vývoji skupiny během čtyř dekád,“ uvádí skupina.

Raritní snímky

Knížka obsahuje diskografii, filmografii i profily všech členů, kteří kapelou prošli. Své místo tak dostanou Aleš Brichta, Petr Kolář i Jan Toužimský, současný frontman. „Kniha je výpravná, velkoformátová a vybavená rozsáhlou, často raritní obrazovou fotodokumentací,“ láká Arakain.

Kniha Arakain History 40 je v tisku

Arakain má pro fanoušky knihu History 40

Do začátku příštího týdne ji můžete zakoupit za výhodnou cenu. „Cena předprodejního Voucheru zatím zůstane nezměněna za 799 Kč plus poštovné. Obsahuje podpisy členů Arakain.“ K dostání je na e-shopu kapely.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebook, archiv Arakain

Přečtěte si také

Štítky: