Co řekl Petr Švancara o Survivoru?
14.3.2023
Kategorie: Celebrity

Sáhl jsem si na dno, řekl Švancara o Survivoru a dostal obří chlebíček

Sotva se vrátil z ostrova, už zase baví fotbalový národ! Petr Švancara o Survivoru promluvil ve fotbalové talk show Tiki-Taka na O2 TV Sport, kde je pravidelným hostem. Vrátil se ve „smradlavém“ dresu, v němž bojoval ve hře o přežití, a pak nafasoval obří chlebíček.

Už když oblíbený pořad v neděli na sociálních sítích poodhalil, že chystá jednoho tajemného hosta, většina tušila, že jím bude právě fotbalový bohém. Ten totiž v Survivoru vypadl, když mimo jiné doplatil na fyzické vyčerpání. Aby ne, však také v Dominikénské republice drasticky zhubl.

Bavič Petr Švancara si lepší přivítání nemohl přát. „Ty vole!“ byl v šoku, když mu moderátor Petr Svěcený předal obří chlebíček. Ty on totiž tuze rád. Tím spíš, že byl přes měsíc na kokosech nebo o rýži. „Myslím, že jsem shodil přesně 18 kilo,“ uvedl brněnský patriot na úvod.

A pak se podělil o zážitky z drsné reality show Survivor. „Sáhnul jsem si hodně na dno. Tam nejíš, nespíš, je ti strašně smutno, často tam prší. Když nevyhraješ souboje o jídlo, tak jsi strašně zlomenej. Už jsem to nedával. Když jsem chtěl jít pět metrů pro kokos nebo pro dřevo, tak jsem si musel sednout a odpočinout si,“ přiznal v Tiki-Taka.

Nejlepší bidet

Populární „Švanci“ také poodhalil, kam soutěžící na ostrově chodí vykonávat potřebu. „Měl jsem nekrásnější bidet na světě. Chodili jsme kakat do moře. Já jsem se o té soutěži vůbec neinformoval. Říkali mi, že se tam chodí na hotel, že tam je Toi Toika. Nemáš tam vůbec nic,“ řekl Petr Švancara o Survivoru.

Jeho „kolega“ Tomáš Řepka prý taktéž dostal nabídku na účast, ovšem odmítl ji. „Věděl jsem, proč do toho nemám jít,“ usmíval se. Na nejlepší hlášky Petra Švancary během fotbalové kariéry i po ní se podívejte zde.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura, O2 TV Sport, TV Nova

Přečtěte si také