Oslanevec Štěpán Kozub a jeho proměna
13.3.2023
Kategorie: Celebrity

Štěpán Kozub: Mrkněte, jak komik zestárl

Novodobý Menšík oslavil narozeniny. Komik Štěpán Kozub má 27 let. Ovšem podle jeho poslední role byste mu řekli tak třikrát tolik! V maskérně z něj udělali fajnového dědečka.

Ostravák jak cyp. Výjimečný bavič. Bourák, který se svou stand-up show dokázal vyprodat pražskou O2 Arenu, v níž se diváci smíchy popadali za břicha. Jeho vtípky jsou na dnešní dobu plnou přílišné korektnosti naprosto výjimečné. I proto Štěpán Kozub slaví takový úspěch.

Ale nejsou to jen jeho sólo vystoupení, která baví diváky. Své by o tom mohli vyprávět návštěvníci ostravkého Divadla Mír, kde Štěpán pravidelně vystupuje. Do podvědomí vstoupil i díky projektu Tři tygři. v němž si lidé zamilovali také jeho kolegy Alberta Čubu, Robina Ferra a Vladimíra Poláka. Na Ostravu nedá Štěpán Kozub dopustit, byť je často v naší metropoli. „Poslední rok jsem tady víc než v Ostravě. Bohužel. Já mám Ostravu raději, to je můj domov. Praha mě neuráží, jen někdy,“ pobavil v rozhovoru pro Frekvenci 1. Skvěle se ukázal také ve filmu Spolu.

Vrať srdce

Nově bavič natáčel klip se svojí skladbě Vrať srdce, neboť je i muzikantem, a fanoušci nestačili zírat. Štěpána totiž namaskovali tak, že byste ho nepoznali! „Harry Potter – Voldemortův návrat,“ napsal Štěpán k první „stařecké“ fotce na Instagramu.

Štěpán Kozub jako Voldemort

Štěpán Kozub jako Voldemort

„Konečně existují foťáky, které umí zachytit ten správný pocit,“ uvedl zase u snímku, kde pózuje s cigaretou. Diváci se mají na co těšit. „Věřím, že se nám povedlo udělat fajn věc, která vás bude bavit! Měli jste možnost vidět pár masek, které se v klipu objeví. Píseň nese název Vrať srdce,“ uvedl Štěpán Kozub.

Dědeček Štěpán Kozub

Dědeček Štěpán Kozub je k nepoznání

Klip má spatřit světlo světa už brzy. Bude se mu dařit? Přejeme všechno nejlepší.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura, Instagram

Přečtěte si také