Koncerty UDG pro rok 2023: Chystají turné Přístav
7.3.2023
Kategorie: Hudba

UDG zvou na turné Přístav. Podpoří je Pekař

Během března a dubna vyrazí kapela UDG napříč Českou republikou na klubovou šňůru koncertů, tentokrát jde o turné Přístav 2023. Svou koncertní sérii začnou skoro již tradičně na horách, konkrétně v Peci pod Sněžkou a poslední zastávkou bude Jihlava. Společnost jim bude dělat Pekař s kapelou.

UDG lákají na více než dvouhodinový koncertní set, v němž zazní písně ze všech alb z více než dvacetileté kariéry této legendární ústecké rockové party. Skupina UDG chystá singly jako Parfémy, Plachty, Ještě jednou i její největší hity pojmenované Kurtizána či Motýly.

Koncerty začnou 11. března v Peci pod Sněžkou, dále 18. března v Rokytnici nad Jizerou, 25. března v Liberci a následně 29. března v Praze. „Konečně se vracíme na místo činu. Před třemi roky, když jsme hráli v Peci pod Sněžkou byl už koviďák ve vzduchu a my vtipkovali, že nakonec ještě budou zakázaný koncerty, a že si třeba už nezahrajeme. To, že se to za pár dní stalo realitou už taková sranda nebyla. Čas běžel a kocovina zmizela stejně jako koviďák, a tak se do Pece můžeme podívat zase! Přijedeme už 11. 3. tak doraz nebo přijeď taky a třeba to spoj i s lyžovačkou. Tenhle bonus ti moc jiných klubů nenabídne,“ komentuje a těší se na první koncert turné Petr Vrzák, zpěvák UDG.

Koncerty UDG v rámci tour Přístav

Koncerty UDG v rámci turné Přístav

Dohromady devět zastávek

Ve čtvrtém měsíci v roce se na ně fanoušci mohou těšit 13. dubna v Brně, 14. dubna ve Svitavách, o den později 15. dubna v Plzni, 21. dubna v Čáslavi a poslední koncert v rámci turné odehrají 22. dubna v Jihlavě.

Kromě prvních dvou koncertů, které se konají v Peci pod Sněžkou a Rokytnici nad Jizerou, se můžete také těšit na speciálního hosta turné. Konkrétně na populárního zpěváka Pekaře s kapelou, který má na svém kontě tři alba a řadu známých a chytlavých singlů.

Foto: Facebook kapely

Přečtěte si také

Štítky:, ,