Kapela UDG a Aneta Vignerová
5.4.2019
Kategorie: Celebrity

To se jen tak nevidí! Členové kapely UDG se veřejně přiznávají k nevěře

Oblíbená pop-rocková kapela UDG, která letos oslavila neuvěřitelných dvacet let na scéně, pořádně překvapuje! Kluci v těchto dnech totiž vydali videoklip k singlu Parfémy, ve kterém se přiznávají k nevěře. Co na to říkají jejich partnerky?

Text Parfémů je postaven na věčném rozporu, který zřejmě většinu mužů provází po celý život. Je jasné, že hudebníci, kteří vystupují každý den v jiném městě, mají tisíce fanynek, které se jim občas doslova nabízejí, a proto je těžké odolat. „Na jedné straně snaha a touha po věrnosti vlastní ženě, na druhé straně lákavá dobrodružství a inspirace, které nám přináší ženy potkávané,“ vysvětluje blíže basák Pavel Vrzák.

V novinkovém songu UDG například stojí: „Kolik je měst, tolik je žen, co jsem miloval…To nespočítám… A když se vrátím, složím ten nejkrásnější rým a srdce svý zbavím konkubín…nebo také… ucítíš parfémy konkubín…“ Naštěstí všichni členové kapely mají po svém boku chápavé přítelkyně či manželky. Prý to prostě berou jako „uměleckou licenci“. Holt má každý jinou prioritu, někdo touží po partnerovi, který je věrný, jiný zase potom, který je slavný.

Klip se natáčel ve dvou lokacích, a sice v Praze v prostoru Opero a v Papírnách Plzeň. Dívky, které si v něm zahrály, prošly tvrdým konkurzem a výběrovým řízením. „S holkama byla na place sranda, u natáčení jsme tak trochu popíjeli a pak jsme rovnou přešli na mejdan,“ vystihuje atmosféru u natáčení Vrzák neboli frontman kapely.

Jednou z dívek, které ve videoklipu lze vidět, je i známá modelka a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová. „Aneta byla skvělá, hrála mi ženu. Problém byl jen ten, že se neustále všemu smála, a to i u vážných scén,“ dodává Petr, který s modelkou nakonec skončil v posteli.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Archiv

Přečtěte si také

Štítky: