Slevový kód na Votvírák 2023: Pořiďte vstupenky za polovinu ceny
5.3.2023
Kategorie: Hudba

Slevový kód na Votvírák: Vstupenky za půlku ceny!

Je to tady. Slevový kód na Votvírák 2023! Vstupenky na hudební festival v Milovicích můžete během následujících 10 dní získat za polovinu ceny, a to jako dárek k 15. narozeninám fesťáku. 

Populární Votvírák připravuje letos pro věrné fanoušky nejedno překvapení. Tohle je jedno z nich. Jako poděkování za důvěru a včasný nákup si pro vás produkce festivalu připravila speciální dárek v podobě slevy.

Od neděle 5. března zahajuje 10denní oslavu, kdy každý držitel již zakoupené vstupenky získává 50% slevu na nákup další vstupenky ve stejné kategorii. Můžete tak s sebou vzít dalšího kamaráda do party.

Festival Votvírák 2023 má lákavý program

Festival Votvírák 2023 má lákavý program

Exkluzivní nabídka

Co pro to udělat? Stačí, když u objednávky zadáte do kolonky SLEVOVÝ KÓD 13místný kód vaší vstupenky a cena automaticky klesne o polovinu! Platí to jak pro vstupenky STANDARD, tak KOMBI i VIP!

Pokud jste si tedy již zakoupili VIP vstupenku, pak získáte 50% slevu na další VIP vstupenku. Pozor, akce neplatí pro vstupenky zakoupené v rámci Valentýnské akce. Oslava končí 15. března v 15:15. Tak neváhejte!

Slevový kód uplatníte zde. O tom, na co všechno se letos můžete těšit, píšeme tady. Už brzy budeme hrát o další vstupenky zdarma, tak nás sledujte na Instagramu.

Přečtěte si také