Lucie Vondráčková změnila image
5.3.2023
Kategorie: Celebrity

Lucie Vondráčková změnila image. Co na ni říkáte?

Oblíbenou zpěvačku Lucii Vondráčkovou si dlouhou dobu spojujeme s její dlouhou blonďatou hřívou. Dlouholeté image však dala v těchto dnech sbohem a z plavovlasé interpretky se rázem stala brunetka. Fanoušci ji nepoznávají!

Oříškově hnědé, vlnité vlasy kousek pod ramena. S takovým účesem teď budeme vídat zpěvačku, herečku a dabérku Lucii Vondráčkovou, ke které mnoho let patřila blonďatá hříva. Jak už to tak bývá, za změnou image u žen většinou stojí buď rozchod anebo v případě hereček pracovní nabídka. Lucie se týká právě ta druhá možnost.

Nová role, nové vlasy,“ napsala si k fotkám na Instagram Vondráčková, která byla svůj nový účes ukázat na jedné z aktuálně probíhajících výstav v pražském Mánesu. „Krásná výstava, která vás přenese do uměleckého světa Leonarda a Michelangela. Octnete se ve Florencii i v Sixtinské kapli a přitom budete v Mánesu a u Vltavy. Magická forma cestování v čase,“ pochvalovala si.

Lucie Vondráčková změnila image.

Z Lucie Vondráčkové je brunetka

Kritika od fanoušků

Vondráčková, která má za sebou i několik rolí princezen či víl a nabídek na nafocení titulky pro Playboy, už za tři dny oslaví třiačtyřicáté narozeniny. Tipli byste jí tento věk? Mnozí fanoušci dle komentářů pod jejím postem ano, někteří by jí hádali i let více. Důvodem je právě nová image. „Lucie, jste krásná žena, ale promiňte, s tímto účesem na mě působíte jako velmi dobře udržovaná padesátnice.“ „Vypadá to jako špatně nasazená paruka. Určitě bych byl pro nový účes, ale spíše zkusit jiný odstín blond, než tuhle usedlou hnědou. A co týče střihu, tak spíš kratší, sestříhaný, s objemem. Ať to má drive a nepůsobí to těžkopádně.“ „Vypadáte Lucko v té tmavé staře.“ Píší ji její followeři.

Nicméně najdou se i pochvalné komentáře, několik příznivců ji dokonce srovnává s herečkou Terezou Kostkovou, která je velmi šmrncovní žena. Tak uvidíme, zda se Lucie poté, až bude mít dotočeno, vrátí ke své původní blonďaté.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Přečtěte si také