Atrium Flora hlásí povánoční výprodeje
23.1.2023
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Povánoční výprodeje na Floře. Atrium nabízí mnoho slev

Ačkoli Vánocům už odzvonilo, odměňovat se pěknými dárečky a pozornostmi můžete stále. Dorazte do Atria Flora a využijte příjemné povánoční výprodeje a slevy, které tu na vás čekají na každém rohu.

Leden má těžkou úlohu. Vánoce jsou už za námi, ale zima je stále v plném proudu, noci jsou pořád ještě dlouhé a dny chladné, tma či šero po většinu času převládá nad sluncem a světlem. Zpříjemněte si tento měsíc a vyrazte na povánoční lednové výprodeje, které na vás čekají v Atriu Flora.

Slevové nabídky si připravila celá řada obchodů. Výhodně tak seženete například kvalitní značkovou obuv, ve které prochodíte tuto i řadu dalších zim. Nebo si můžete udělat radost v podobě nového kousku oblečení– široký výběr potěší muže i ženy a bezpochyby ulovíte nové kousky i pro děti.

Pokud jste od hlavy až k patě vybaveni, třeba využijete nabídky na hýčkání svého těla i pleti a uděláte si radost v podobě voňavých kosmetických produktů. Čekají na vás výrazné slevy i dárky k nákupu, a můžete si tak naplno užít lednový relax.

V OC Atrium Flora jsou povánoční výprodeje

V OC Atrium Flora jsou povánoční výprodeje

Potřebujete nové brýle? Chystáte se na hory a potřebujete si chránit zrak? Přijde vám vhod nové nádobí, hrnce anebo jen chcete nového kuchyňského pomocníka? To vše a mnohem víc seženete na Floře a přitom ušetříteKompletní informace o akcích a slevách Atriu Flora najdete na webových stránkách nebo na sociálních sítích Atrium Flora.

Foto: Atrium Flora

Mohlo by vás také zajímat