Atrium Flora je po rekonstrukci
15.12.2022
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Kam na nákupy? Atrium Flora má řadu novinek

Atrium Flora prošlo v uplynulých měsících úspěšnou rekonstrukcí. Na zákazníky čekají novinky, které jim mohou zpříjemnit nákupy během předvánočního shonu. Zároveň tam mohou pomoct dětem z dětských domovů.

Pražské obchodní centrum Atrium Flora strávilo poslední měsíce pod rouškou rekonstrukce. Chod obchodního centra však nebyl za celou dobu nijak narušen, a zákazníci si tak i přes probíhající úpravy mohli v klidu užívat své nákupy. Nyní je rekonstrukce úspěšně u konce a na návštěvníky Atria čeká spousta příjemných novinek.

Hlavním bodem rekonstrukce, který návštěvníci zaznamenají na první pohled, je nový Food Court. Určitě je zde potěší více míst k sezení a nový nábytek. Pokud se tak na Floru vypravíte i v nejvíce vytížené časy, těšte se, že si v klidu vychutnáte své oblíbené jídlo v nových prostorech. Nechybí ani zeleň v podobě více rostlin pro útulnější atmosféru.

Vylepšný Food Court v Atrium Flora

Vylepšený jídelní koutek v Atrium Flora

V zadní části centra si můžete všimnout nových stropů. Dále nechybějí nové podhledy s novým LED osvětlením, které je energeticky úspornější. Oproti původnímu stavu je tak Atrium Flora schopné ušetřit až 42 % energie.

Pomoc dětským domovům

Na Floře můžete zároveň udělat radost dětem z dětských domovů. Až do Štědrého tam totiž probíhá každoroční dobročinná akce Strom splněných přání, díky které jim vykouzlíte úsměvy na tváři darováním pěkného vánočního dárečku podle jejich přání. Najdete jej přímo pod hlavním stromkem.

Během nákupů můžete udělat dobrý skutek

Během nákupů můžete udělat dobrý skutek

Samozřejmostí jsou pak vánoční stánky, ve kterých budete moct pořídit různé výjimečné zboží jako vánoční ozdoby a svíčky, kosmetické balíčky, speciální italské potraviny, dřevěné hračky a další. Výhodou je i přítomná profesionální balicí služba, díky níž si ušetříte pozdější boje s balicím papírem při balení dárků. Pokud byste návštěvu chtěli spojit s lovem na radosti pod stromeček, určitě vás potěší nová prodejna Kitikate, kde pořídíte nádherné dětské oblečení ze 100% biobavlny.

V průběhu prosince je také v Atriu otevřeno nové kadeřnictví. Prodejna A3 sport se přejmenovala na Sport Vision, takže se nemusíte bát, že byste přišli o své oblíbené sportovní potřeby. A ani tabák Valmont nezmizel, pouze se přestěhoval do nových prostor. Přijďte se o novinkách přesvědčit do Atria Flora sami. Veškeré informace o obchodním centru naleznete na webových stránkách nebo na Facebooku.

Pozor! Na našem Instagramu jsme spustili soutěž o voucher v hodnotě 500 Kč, tak se neváhejte zapojit.

Mohlo by vás také zajímat