Agáta Hanychová a Jaromír Soukup budou tři. Jaké jméno dostane dcera?
22.1.2023
Kategorie: Celebrity

To je ale bříško! Agáta Hanychová si užívá moře, bude vysílat porod živě?

Nejspíš naposledy během těhotenství se Agáta Hanychová dostala do ciziny. Jaromír Soukup ji vzal do prosluněné španělské Marbelly, kde je tuze hezky. Modelka se tak mohla pochlubit bříškem v bikinách.

Dcera Veroniky Žilkové trošku rozvířila vody, když se jako jedna z mála veřejně známých osobností nechala slyšet, že v prvním kole prezidentských voleb má její podporu Andrej Babiš. Teď jí ale můžou být hejty zcela jedno. U moře má klídek.

„No, vypadá to, že jsem trochu těhotná,“ napsala Agáta Hanychová na Instagram. Pobyt v Marbelle si nemůže vynachválit. „Já to tady prostě miluju. Je potřeba občas sundat pyžamo a vstát z gauče. Těhotenství není nemoc,“ uvedla kráska.

Agáta si užívá u moře

Agáta si užívá u moře

Hanychová je v šestém měsíci, v bříšku nosí holčičku. Narodit se má koncem dubna, termín porodu je přesně na Agátiny narozeniny, čili 28. dubna. A možná ho uvidí každý, kdo bude mít zájem!

“Bavilo by mě udělat živák u porodu,“ řekla Agáta před pár dny na sociální síti. „Fakt by mě to bavilo, byla bych první, ale jsem pověrčivá. Není radno si s tím zahrávat,“ zamyslela se ale posléze infulencerka.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se těší na dceru

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se těší na dceru

Pro holčičku už měli s partnerem jméno, Rozárku z ní ale nejspíš neudělají. „Začínám uvažovat nad jiným. Ještě nevím,“ dodala Agáta Hanychová. Nechme se tedy překvapit.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat