Jitka Schneiderová ukázala postavu. To je dovolená v Thajsku
21.1.2023
Kategorie: Celebrity

Té že táhne na 50? Jitka Schneiderová ukázala postavu v Thajsku

Koncem března oslaví padesáté narozeniny. Víme, je to k nevíře. Jitka Schneiderová se pochlubila fotkou aktuální postavy, kterou by jí mohla závidět leckterá mladší kolegyně! Stejně jako její pohodičku, je totiž na dovolené.

Zatímco na pár místech v Česku nasněžilo a je zima jako když praští, herečka si užívá sluníčka v dalekém Thajsku. Tam mají kolem 30 stupňů. „Moře práce,“ napsala trošku provokativně na Instagram.

Na onu sociální síť pak Jitka Schneiderová přidala také svoji postavu, a kromě v plavkách se ukázala také v rukávkách. „Načural woman,“ přihodila k tomu vtipně.

Jitka Schneiderová provokuje v Thajsku

Jitka Schneiderová provokuje v Thajsku

Schneiderová si zahrála již v mnoha filmech a seriálech, je také jarní posilou pro nekonečný seriál Ulice, kde ji obsadili do role koučky Julie Papežové. Pomáhat bude Kristýně Volákové (Sára Korbelová).

„Mě samotnou téma koučingu a tarapií baví. Když jsem končila střední školu a rozhodovala jsem se, co budu studovat, uvažovala jsem o dětské psychologii a speciální pedagogice,“ přiznala herečka s tím, že ji charakteristika role baví.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat