Mirai zahráli v nemocnici Motol
12.12.2022
Kategorie: Hudba

Mají srdce ze zlata. Mirai zpívali dětem v Motole

Vykouzlit dětem úsměv na tváři vyrazila hudební skupina Mirai do pražské nemocnice Motol. Čtyřčlenná parta zahrála ratolestem několik svých populárních songů a pár dní po Mikuláši jim zlepšila náladu v předvánočním období.

Vyhráli už Zlatého slavíka, vyprodali O2 Arenu a zařadili se na špičku tuzemské populární scény. Žádné hvězdné manýry ale od nich nečekejte, ba naopak. Když už je frontman Mirai Navrátil v nějaké show či rozhovoru, působí příjemně a rozhodně si nehraje na žádného frajírka. Návštěva Motola je jasným důkazem, že kluci mají srdce ze zlata.

Skupina tam předvedla v akustickém provedení třeba skladbu Vedle tebe usínám, poté se odebrala na onkologické oddělení. Není to každopádně poprvé, kdy Mirai dělali radost ve špitálu. Třeba v prosinci 2020, kdy řádil koronavirus, navštívili nemocnici ve Frýdku-Místku. Pak se odebrali do dětského domova.

Mirai zahráli dětem v Motole

Mirai zahráli dětem v Motole

Hlavně zpěvákovi se tam tehdy líbilo. “Platilo tam pravidlo, co Čech to muzikant, páč tam bylo víc kytaristů než vychovatelů. Nakonec jsem dostal od mladíčka 1:4 ve Fifě a zas jsem jel,” smál se Navrátil na Instagramu. Tam pak dnes ještě odhalil, že kromě v Motole kapela zahrála i na Základní škole Mládí ve Stodůlkách. Před dvěma dny pak četl dětem v karvinské knihovně.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebook, Instagram

Přečtěte si také