Dymytry čeká koncert v O2 Areně
10.12.2022
Kategorie: Hudba

Dymytry odpálili bombu: Jubileum oslaví v O2 Areně!

Opět zaplnili sportovní halu v Holešovicích a znovu bavili. Příští rok jim ale bude pod pódiem zpívat mnohem víc fanoušků. Dymytry totiž ohlásili, že se chystají na obrovskou výzvu v podobě největší pražské O2 Areny. Dokážou ji vyprodat?

Na Pharmageddon Tour po sportovních halách se dala zamaskovaná banda po koncertní šňůře v zahraničí, kdy zpívala třeba ve Španělsku. Frontman Protheus se chystal na české koncerty (v cizině jej nahrazuje anglicky zpívající Alen Ljubić), a v Praze stejně jako jeho parťáci exceloval. Naše redakce už byla na turné k nejnovějšímu albu v Kadani, ovšem v naší metropoli to mělo už jen z důvodu vyšší návštěvnosti neporovnatelnou atmosféru.

Nadšené fanoušky ale nezaujaly pouze skladby. Dozvěděli se totiž, že příští rok uvidí jejich oblíbence v proslulé O2 Areně! Dymytry touhle megashow, která proběhne 24. listopadu, oslaví jubilejních 20 let na scéně. V rámci metalu jsou teprve druhou kapelou, jež se k podobnému kroku odhodlala. Tou první byla jejich spřátelená skupina Arakain.

Vstupenky na největší akci v historii Dymytry už jsou v předprodeji. Pokud tedy pořád nevíte, co nadělit svým blízkým pod vánoční stromeček, lupeny na plánovanou akci jsou ideální volbou.

Chystáte se na Dymytry do O2 Areny?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Text: Jan Rochovanský
Foto: Dymytry

Přečtěte si také