MDŽ v Cinema City
3.3.2020
Kategorie: Film

Dámská jízda v Cinema City: na MDŽ si užijete film, jídlo i welcome drink

Lákavou akci na 8. března neboli na Mezinárodní den žen chystá Cinema City v pražském VIP Chodov. Přítomným dobře uvaří, promítnou skvělý film a postarají se i o květinu pro každou ženu. Tak vezměte do kina svou maminku, sestru, babičku, kamarádku nebo přítelkyni!

Cinema City tradičně zve milovníky a především milovnice filmů k Mezinárodnímu dni žen na speciální akci do VIP Chodov. Tam na všechny čeká nabídka v podobě neomezené konzumace teplého a studeného bufetu, nápojů, popcornu a nachos. Při této příležitosti je pro každého diváka připravený welcome drink a také speciální menu jen pro tento výjimečný den. Menu se skládá z exotického pokrmu Poke Bowl a lahodného jahodového cheesecaku. Jako malou pozornost si každá žena odnese růži.

Nabídka je pestrá nejen v oblasti pokrmů a nápojů, ale samozřejmě také co se týče filmů. Cinema City uvádí k MDŽ hned tři předpremiéry. Buďte tak mezi prvními, kdo si vychutná nový český film 3Bobule, který je již třetím pokračováním dobrodružství z Moravy v hlavní roli s Terezou Ramba a Kryštofem Hádkem. Nebo byste raději českou fantasy pohádku Princezna zakletá v čase s Markem Lamborou či dobrodružnou komedii Zapomenutý princ o otci a dceři, kteří se společně čtením pohádkových knížek stávají hlavními hrdiny světoznámých dobrodružných filmů?

A to není vše! Z vytříbeného filmového programu si můžete vybrat také novou pixarovku Frčíme, snímek oceněný dvěma Oscary 1917 nebo lákavý horor Neviditelný. Z nabídky si určitě vybere každá žena. Více informací o Mezinárodním dni žen naleznete na webových stránkách Cinema City.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Cinema City

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: