Leo Beránek vyfasoval šest let za mřížemi
5.2.2020
Kategorie: Celebrity

Zmlátil tři lidi a chtěl zastřelit psa. Raper Leo Beránek dostal šest let natvrdo!

Nemyslíš? Zaplatíš! Raper Leo Beránek se poněkolikáté dostal do křížku se zákonem a tentokrát to opravdu přepískl! Loni totiž fyzicky napadl hned několik lidí a neváhal vytáhnout pistoli. Soud nyní vynesl pravomocný rozsudek. Šest let natvrdo!

Jako by mu to jednou nestačilo… Holohlavý raper Beránek, který se proslavil především účastí v „primácké“ reality show Hotel Paradise, už byl jednou za katrem, když si odpykal rok za útok na policistu. Teď ho čeká ještě větší porce. Opět kvůli fyzickému násilí!

Leo minulý rok v květnu před klubem Ateliér v centru pražské metropole zmlátil mladíka, jehož několikrát udeřil do hlavy a tvrdým kopem mu zlomil čelist. Třebaže se u soudu obhajoval, jak jen mohl, nikdo mu jeho výmluvy nezbaštil. Stejně jako v případě jeho dalších dvou útoků, kdy nejprve dal na budku invalidovi, načež zbil muže, který se ho zastával. Na něj dokonce vytáhl pistoli a vyhrožoval, že mu zastřelí psa!

Za to všechno mu už loni Městský soud v Praze udělil šest let za mřížemi, ovšem hříšník Beránek se odvolal. Dnes však Vrchní soud jeho odvolání zamítl, rozsudek už je pravomocný. ..

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat