Pavel Nedvěd může dostat roční zákaz ve fotbale
20.1.2023
Kategorie: Celebrity

Dostal flastr! Nedvěd má zákaz, Alves obviněn z napadení

Kde jsou ty časy, kdy řešili, jak přelstí protihráče na hřišti. Fotbaloví bombarďáci Pavel Nedvěd a Dani Alves teď mají úplně jiné starosti. Takové, které jim nikdo nezávidí. Zatímco jeden má distanc, druhému dokonce vězení.

Držitel Zlatého míče a dlouholetá opora záložní řady české reprezentace Pavel Nedvěd je zapletený do kauzy kolem Juventusu Turín, kde dělal viceprezidenta. Během let 2018 až 2020 si měla „Stará dáma“ brát z hráčských transferů nelegální provize a čachrovat s výkazy.

Klubu strhli patnáct bodů v tabulce Serie A. „Grande Paolo“ vyfasoval osmiměsíční zákaz působení ve fotbale. V Turíně skončil v listopadu spolu s kompletním vedením.

Pavel Nedvěd a Dara Rolins

Pavel Nedvěd a Dara Rolins

Nedvědovi se momentálně daří alespoň v osobním životě, kde je mu oporou zpěvačka Dara Rolins, kterou koncem ledna čeká koncert v O2 Areně.

Sexuální napadení?

Reprezentant kanárků Dani Alves, jenž se zúčastnil uplynulého MS v Kataru, se měl dopustil sexuálního napadení jisté slečny v hudebním klubu v Barceloně. Byť k tomu mělo dojít už v prosinci, policie ho zadržela až dnes. Odvezla jej na stanici, kde se Brazilec několik hodin zpovídal.

Brazilský fotbalista Dani Alves čelí obvinění ze sexuálního napadení

Brazilský fotbalista Dani Alves čelí obvinění ze sexuálního napadení

Alves bude až do soudního procesu ve vazbě, jakékoliv obvinění ale odmítá.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Juventus.com, Instagram

Přečtěte si také