Kapela Naděje klip Nepůjdu spát
1.2.2020
Kategorie: Hudba

Kapela Naděje v novém klipu nabádá: Jděte za svými sny

Klučičí kapela Naděje o sobě dává znovu vědět. Po vydání debutového CD Svědomí představuje veřejnosti i nový videoklip k písni Nepůjdu spát. Hlavní roli v klipu představuje jedinečná akrobatka na kruzích Alžběta Moravcová a charismatický herec Jakub Krybus. 

V srpnu kluci z Naděje vydali klip k písni Dej mi, který je o vášni a chtíči, v tom novém k singlu Nepůjdu spát kapela nabádá k tomu, aby si lidé šli za svými sny. „Chtěli jsme vydat videoklip, který by více reflektoval naši vlastní cestu a ukázal fanouškům, že stejně jako oni jsme všichni na stejné lodi. Zkrátka bez vůle nebo odhodlání nelze dosáhnout jakékoli vysněné mety, kterou si v životě každý z nás stanoví. A nezáleží na tom, jaký ten cíl je. Jestli je to úspěch ve sportu, mít spokojenou rodinu nebo úspěšnou kariéru. Zkrátka bez každodenní práce na sobě toho dosáhnout nelze, a přesně o tom je náš nový videoklip,“ shodují se členové kapely v čele s frontmanem Petrem Cieplým.

Režisér Petr Juračka se rozhodl ztvárnit videoklip pomocí navzájem se prolínajících motivačních příběhů. Dva lidé, kteří se věnují odlišným zájmům, se snaží překonat počáteční neúspěchy a neúnavně den za dnem pracují na svém zdokonalení. V hlavní roli se objevuje výjimečná akrobatka na kruzích Alžběta Moravcová a talentovaný herec Jakub Krybus jako boxer.

Skladba Nepůjdu spát je součástí debutového CD Svědomí, které Naděje vydala na podzim roku 2019. Celé album najdete k poslechu například na Spotify nebo iTunes. Pro letošní rok 2020 má skupina Naděje jasné cíle. Tím hlavním je skládat nové písničky, natočit další videoklip a představit se svým fanouškům na co nejvíce koncertech.

Text: Redakce
Foto zdroj: archiv

Mohlo by vás také zajímat