Pavel Callta Moje momenty
2.11.2019
Kategorie: Celebrity

Pavel Callta vydal knihu Moje momenty. Mapuje šestnáct let zpěvákova života

Pavel Callta je svým fanynkám a fanouškům zase o krok blíže. V těchto dnech totiž vydal svou první knihu, která odhaluje šestnáct let jeho života. Třicetiletý zpěvák ji pokřtí už za pár dní na svém největším koncertu, který proběhne v pražském Foru Karlín.

Moje momenty. Tak se jmenuje první kniha zpěváka Pavla Callty, který ji nazývá také jako kroniku, jež zaznamenává jeho životní milníky od čtrnácti let. „Doporučuju psát si deník nebo kroniku. Nezdá se to, ale člověk toho dost zapomene nebo vidí úplně jinak, než bylo ve skutečnosti,“ napsal na svůj Instagram, který sleduje přes 150 tisíc fanoušků.

Že na věci a některé události člověk pohlíží po čase jinak, si zpívající sympaťák uvědomil především při psaní pasáže o mamince. Tu mu vzala vážná nemoc. „Když jsem narazil na část s mamkou, je neuvěřitelný, jak jsou všechny ty emoce autenticky uložený do toho papíru. Bude to vážně moje nejsrdcovější dílo, který jsem kdy v životě vydal,“ dodal k příspěvku Callta.

O tomto fešném interpretovi je dobře známo, že je vášnivým cestovatelem. Nikoho tak asi nepřekvapí, že kvůli inspiraci v srpnu spontánně odletěl na řecký ostrov Rhodos. Úkol zněl jasně, dopsat svou prvotinu. Ačkoli psal téměř od rána do večera, Moje momenty dokončil až doma v Čechách.

Pavel Callta na Rhodosu

Pavel Callta měl v plánu dokončit knihu na Rhodosu

Nyní už je kniha pár dní na světě, zakoupit ji můžete pod hlavičkou nakladatelství Albatros ve všech knihkupectvích. Pokřtěna má být ve velkém stylu, a to už ve čtvrtek 7. listopadu na koncertě ve Foru Karlín, který má být největší v Calltově dosavadní kariéře.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: