Ewa Farna se stala obětí hackerů.
16.8.2019
Kategorie: Celebrity

Zdrcená Ewa Farna. Sprosté nadávky a stasíce fanoušků jsou fuč!

Další odporný útok na českou zpěvačku. Novopečená maminka Ewa Farna má opět problémy s hackery, kteří napadli její oficiální profil na Facebooku. A tentokrát zašli opravdu daleko, začali vulgárně urážet masy jejích věrných příznivců. 

Namísto toho, aby si užívala chvilky se svým synáčkem Arturem, musí řešit zbytečné problémy. Ewa Farna se opět stala terčem útoku internetových podfukářů, kteří si vzali na paškál její facebookový profil. Na něm ji sledovalo přes tři čtvrtě milionu lidí!

Ti museli být pořádně překvapení, když se pod jménem české zpěvačky začaly na stránce objevovat zvláštní fotografie s vulgárními popisky. „Můžete si mě najmout na svatbu, beru každou práci,“ stálo tam. „Jsem slabá jako boršč,“ zněl jeden z dalších vzkazů.

Jakmile se o tom Farna dozvěděla, okamžitě zamířila na svůj Instagram, aby všechny posluchače varovala. „Moji drazí, každý fanoušek jistě pochopil, že to nejsem já, kdo publikuje příspěvky na facebookové stránce. Účet mi někdo ukradl,“ napsala a poprosila, aby se sprosté vzkazy nezveřejňovaly. „Mrzí mě, že nemalý počet mých sledujících kdosi napadá a vulgárně jim nadává mým jménem.“

Už je ve správných rukou

Právě příznivci jí nakonec pomohli těžkou situaci vyřešit! „Můj účet zmizel díky zásahu fanoušků po ohlašování falešných příspěvků, o které jsem vás prosila na svých instastories. Děkuji za tak rychlou a ohromnou reakci. Budu vás informovat, co dál,“ hýřila rázem radostí. Nyní už stránku opět spravuje populární zpěvačka.

Manželka Martina Chobota se stala obětí hackerů i v červenci, kdy se někdo pod její identitou snažil vylákat z lidí peníze.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: