Ewa Farna má Patreon
19.3.2023
Kategorie: Celebrity

Ewa Farna má Patreon. Na zpěvačku se valí kritika

Na téhle platformě se vyskytují tvůrci internetového obsahu, jako jsou třeba podcasty. Už i Ewa Farna má Patreon. Fanoušci z toho ale zrovna velkou radost nemají. Naopak zpěvačku kritizují, že z nich chce dostat peníze.

Internetová platforma Patreon funguje stylem, že si u svého oblíbence objednáte měsíční předplatné, například za 150 korun, a on vám dá za odměnu exkluzivní obsah, který jinde nenajdete. No, a právě to je některým posluchačům proti srsti.

Že Ewa Farna má Patreon, vadí především členům jejího fanklubu. Mají za to, že zpěvačku podporují dostatečně, třeba koupí vstupenek na koncerty, a všechno ostatní by pro ně měla interpretka dělat bez nároku na honorář.

Chápu myšlenku prostě vydělat, ale myslím, že vše, co tam je, tak nějak patří k té práci zadarmo. Vlastně díky tomu jste tam, kde jste. Program za 111 korun vůbec nedává smysl,“ rozčílila se na Instagramu fanynka Iveta. A nebyla sama. „Blíž k fanouškům nebo penězům?“ ptal se další z jejích sledujících.

Budu vám o kousek blíž

Ewa láká fanoušky na to, že za předplatné získají třeba přednostní přístup k novým písničkám. „Můžete se těšit v rámci předplatného na virtuální poslechovou party, limitovaný merch, livestreamy, backstage obsah, soutěže, osobní setkání v rámci EwaFestu a mnoho dalšího,“ uvedla. Právě ono osobní setkání jen pro vyvolené ale věrným příznivcům, kteří ji léta provázejí na hudební dráze, vadí ze všeho nejvíc.

Ewa Farna naštvala některé fanoušky

Ewa Farna naštvala některé fanoušky

Na Patreonu si fandové můžou pořídit jeden ze tří balíčků: nejlevnější je za 111 korun, střední balíček „Popstar“ za 222 korun a nejdražší balíček „Superstar“ za 444 korun. Ten je k dispozici jen pro sto předplatitelů.

14. října bude mít Ewa Farna koncert v O2 Areně, kde společně s hosty oslaví jubilejní 30. narozeniny. Ostatní koncerty v O2 Areně pro letošní rok najdete zde.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Přečtěte si také

Štítky:,