Česko-slovenská Miss 2019 se blíží. Krásky už se stihly vybarvit.
8.8.2019
Kategorie: Celebrity

Finále česko-slovenské Miss se blíží. Krásky už se stihly pěkně vybarvit!

Věčný souboj Čechů a Slováků o pomyslný trůn krásy je opět aktuální. Organizátoři České Miss a Miss Universe Slovenska se po více než čtvrtstoletí rozhodli uspořádat společnou soutěž, ve které o místo na výsluní zabojuje šest Češek a šest Slovenek. Do finále zbývají necelé tři týdny, a tak si finalistky zašly pro poslední cenné rady k profesionálům Dermacol, kteří o kráse českých a slovenských žen vědí nejvíce.

Finálová dvanáctka se setkala na „neutrální půdě“ československé značky Dermacol. Ta všechny krásky pozvala do své nově otevřené prodejny v pražském obchodním centru Flora, kde si je pod patronát vzala dvorní make-up artistka značky Silvie Siegr. Pod její taktovkou se bude tým vizážistů Dermacol starat o líčení finalistek i během finálového večera, který je plánován na 25. srpna.

Silvie si proto na všech 12 kandidátek soutěžících o titul královny krásy „posvítila“ opravdu důkladně. „Porota bude mít velmi těžký výběr, protože tato česko-slovenská sestava z mého pohledu reprezentuje skutečnou esenci krásy, kterou my ještě zvýrazníme správným líčením,“ říká. Ať už vyhraje kterákoliv z nich, věřím, že krásu žen obou zemí bude úspěšně reprezentovat i ve světě, tak jak se o to snažíme i my v Dermacol,“ říká vizážistka, jež se o krásu českých a slovenských žen stará už více než 50 let.

Karolína Kokešová a Ema Mičková se vybarvily

Karolína Kokešová a Ema Mičková se vybarvily

Dívky dostaly cennou lekci nejen o líčení. „Make-up vynikne pouze na zdravé a udržované pleti, proto je o ni třeba pečovat ráno i večer. Správně odličovat, správně vyživovat a alespoň jednou týdně si dopřát pleťovou masku,“ tak zněla první rada zkušené vizážistky, která říká, že při líčení dokáže vždy přesně určit, kdo se jak o sebe stará. Následovala instruktáž ke správnému konturování pleti a téměř nekonečné množství dotazů.

Na místě, kde se ze stovek odstínů rtěnek, make-upů, očních stínů či laků na nehty zatočí hlava i zkušené milovnici dekorativní kosmetiky, jde prý o zcela běžný scénář, a to nejen pokud jde o finalistky Miss. „Naše značkové obchody přezdíváme Království krásy, takže mě vůbec nepřekvapuje, že už 25. srpna budou mít některé z těchto slečen na hlavě i skutečné korunky,“ dodala s úsměvem Siegr.

Text: Redakce PraKultura
Foto: Archiv

Mohlo by vás také zajímat

Štítky:,