Martina Pártlová, hostující zpěvačka kapely Čechomor,, dorazila do Varů.
9.7.2019
Kategorie: Celebrity

Žádné fintění. Líčím se málo, říká Pártlová. S Čechomorem jedeme bomby

Herečka, zpěvačka a energická ikona českého internetu Martina Pártlová, která tvoří třetinu tria 3v1, zavítala do Karlových Varů. Stejně jako spousta dalších osobností se zúčastnila Mezinárodního filmového festivalu. A pořádně si to užila.

Na letošní ročník Mezinárodního filmového festival v Karlových Varech se přijely podívat stovky známých celebrit. Nechyběla mezi nimi ani charismatická zpěvačka Martina Pártlová, jež na oblíbenou akci vyrazila už potřetí v životě. A tentokrát poprvé pracovně.

V Dermacol Beauty Zone prozradila, že se podívala i na některé snímky. „Chtěli nás nasměrovat na devátou hodinu ranní, ale to by u mě asi neklaplo. Vstupenky na filmy, které bych ráda viděla – Forman a Hutchence – bohužel už nebyly,“ řekla rodačka z Českých Budějovic.

Ve Varech se většina žen předvádí v luxusních šatech. Že by se třeba nenamalovaly, nepřipadá v úvahu. Martina to však nijak nepřehání. Ani na festivalu, ani v osobním životě.  „Ve všední den se líčím málo, ale vždycky. Většinou je to trocha make-upu a jen řasy. Když někam jdu, sáhnu po oblíbené neslíbatelné rtěnce Dermacol 16H. Ta fakt nejde sundat ani večer! Je nesmrtelná.“

Martina Pártlová spolupracuje se značkou Dermacol

Martina Pártlová spolupracuje se značkou Dermacol

Právě Dermacol je její oblíbenou značkou. Doma má pěknou řádku produktů. „Od této značky používám ještě tělový krém z nové řady na zpevnění pokožky a těla LoveMy Body,“ přiznala blondýnka, jíž můžete znát i díky působení v internetovém triu 3v1, které natáčí zábavná videa.

A co plánuje na léto? Bude vystupovat hlavně po boku kapely Čechomor. „Nyní máme pár dní volna, pak už skoro každý víkend, vlastně od čtvrtka do neděle, vystupujeme. A jedeme opravdu „strašné bomby“, třeba se chystáme na Benátskou noc u Liberce. Všechny zvu!“ dodala Pártlová.

Text: Redakce PraKultura
Foto: Archiv

Mohlo by vás také zajímat