Kapela Naděje klip Dej mi
5.8.2019
Kategorie: Hudba

Touha, vášeň, chtíč. To nabízí nový klip kluků z kapely Naděje

Elektropopová formace Naděje v čele s Petrem Cieplým opět přichází s originálním videoklipem k novinkové písničce Dej mi. V hlavních rolích excelují mistryně světa v double poledance Alena Klapetková a Nikola Vítečková.

U klučičí formace Naděje jsme zvyklí na songy, které na první poslech zaujmou svým tanečním rytmem. Naposledy to byla Víla, nyní se může stejnou charakteristikou pyšnit i novinková Dej mi. Její chytlavá melodie, originální zvuk a dokonce i dvojsmyslný text vám zůstanou dlouho v hlavě.

Videoklip k písni potom představuje souboj mezi dvěma protiklady, které jsou ztvárněny tanečnicemi poledance. „Dlouho jsme přemýšleli, jak tuto skladbu umělecky ztvárnit do videoklipu. No a co nejlépe dokáže propojit hudbu s obrazem? Je to tanec. Otázkou zůstávalo jaký,“ říká frontman kapely Petr Cieplý a pokračuje: „Písnička vypráví o touze, vášni a chtíči a my jsme došli k závěru, že tyto emoce pro nás dokáže nejlépe vyjádřit poledance.“

Režisér Petr Juračka pro skupinu získal kontakt na mistryně světa v tomto sportu, tedy na Alenu Klapetkovou a Nikolu Vítečkovou. „Bylo neuvěřitelné sledovat, co všechno tyhle talentované dámy dokážou se svým tělem. Úžasné akrobatické prvky, při kterých se vám zatají dech. Výsledek posuďte sami,“ uzavřel mladý sympatický zpěvák.

Pro fandy skupina Naděje letos ještě chystá EP Svědomí, které vydá na podzim tohoto roku. Novou desku příznivcům představí už 26. října 2019 v KD na Rybníčku, kde zároveň odehraje i svůj největší koncert v dosavadní kariéře. Lístky budou brzy v prodeji, a to přímo na webu Naděje. V nejbližší době si pak kluky můžete poslechnout na festivalu České Hrady CZ.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Daniel Modl

Mohlo by vás také zajímat