Sebastian připravuje druhé CD. Bude obsahově lepší než první, říká
14.7.2019
Kategorie: Hudba

Poslední skladba a CD je hotové. Bude obsahově lepší než to první, láká Sebastian

Už se to blíží. Zpěvák Sebastian zanedlouho vydá druhou studiovou desku, zbývá dodělat poslední písničku. Fanoušci se určitě mají na co těšit. Jak hudebník přiznal, kvůli tomu, aby bylo CD kvalitní, vynaložil hodně úsilí. Stejně jako celá jeho kapela.

Pamatujete na pecku Toulavá? Od doby, kdy Sebastian vydal premiérovou skladbu, se stala spousta věcí. On sám hodně pokročil, udělal kus práce. Navíc se mu na ni povedlo úspěšně navázat dalšími songy, jeho první deska získala ocenění „platinová“. A nyní, po téměř dvou a půl letech, pošle fanouškům druhé studiové CD.

Venku už jsou dvě věci z připravovaného alba, a to Bestseller a Rub a Líc. K nejhranější české písničce oblíbený zpěvák odjel i vydařené turné. My jsme se šli podívat na jeho vystoupení do pražského Roxy, kde představil několik dalších nových songů. A musíme konstatovat, že se máte na co těšit!

Že chystaný nosič posluchači ocení, doufá i samotný zpěvák. Ten prozradil, že by jeho druhé „dítě“ mohlo zanedlouho spatřit světlo světa. „11. července jsme dotočili poslední z připravovaných videoklipů, tento týden nahráváme poslední skladbu na naše nové album. Vše je připravené, máme radost,“ uvedl na Instagramu s tím, že už proběhlo také focení bookletu.

Sebastian při focení bookletu na nové CD

Sebastian při focení bookletu na nové CD

Z novinek má celá jeho kapela skvělý pocit. „Nemůžeme se dočkat, až to vypustíme do světa. Za celou kapelu musím říct, že jsme s výsledkem spokojení a myslíme si, že naše druhé CD je obsahově lepší než první. Odvedli jsme opravdu kus práce a teď už to bude v rukou božích. A brzo i v těch vašich.“

Těšíte se na Sebastianovo album stejně jako my?

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte náš Facebook, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže!

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: