Karel Gott narozeniny
13.7.2019
Kategorie: Celebrity

Tolik gratulací nečekal! Karel Gott se pochlubil dopisy od fanoušků

Už zítra je den D. Náš nejpopulárnější zpěvák všech dob Karel Gott oslaví jubileum aneb 80. narozeniny. Už k dnešnímu dni se mu ale nakupila přání. Od věrných fandů mu dorazilo spoustu krásných dopisů, čímž zlatého slavíka dojali.

Ačkoliv zítra Karel Gott oslaví skvělých osmdesát let, je neuvěřitelně čilý. Stále koncertuje, letos dorazí i na open air festival Benátská! s Impulsem, nahrává nové písně, a je dokonce aktivní i na Instagramu. Je to prostě frajer, který jde s dobou!

Na svou sociální síť dnes Gott přidal fotku, na níž je s neuvěřitelným množstvím dopisů, které mu dorazily od fanoušků k narozeninám. Ano, jsou to opravdu dopisy, které jsou dnes snad už vzácností. Zlatý slavík tak dostal od příznivců krásný dárek.

Že je ze všech přáníček skutečně dojatý, je jasné už jen ze samotné fotky. No, uznejte sami. „Jsem vděčný za vaši mnohaletou přízeň, která mě činí šťastným. Děkuji za všechno, mám vás rád,“ napsal šťastný interpret ke svému instagramovému postu.

Třebaže „osmdesátku“ má až zítra, velkolepá oslava se konala už v druhé polovině června. Slavíkovi dorazily popřát známé celebrity, a to i ty, které jsou o několik generací mladší. Mezi těmi byl například skvělý mladý interpret Mikolas Josef. Nechyběl ale ani hokejista Jaromír Jágr, který nedávno rozvířil vody showbyznysu tím, že se rozešel s přítelkyní Veronikou.

Karel Gott si oslavu bezvadně užil, a to i přesto, že někteří jeho kamarádi bohužel dostali od šéfa divadla, kde se slavnostní událost konala, přísný zákaz.

Mistře, přejeme vám za redakci vše nejlepší!

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: