Ewa Farna a její syn Artuš dostali dojemný vzkaz
26.6.2019
Kategorie: Celebrity

Zahřálo jí u srdce! Farna a její syn Artuš obdrželi nádherný vzkaz

Tak to muselo potěšit. Ewa Farna, která nedávno porodila svého prvního potomka, obdržela dojemný vzkaz. Její syn Artuš se dočkal chvály od Leška Wronky, jenž zpěvačku před lety objevil. Byl by rád, kdyby malý klučina šel v maminčiných šlépějích.

Stále pozitivní žena Ewa Farna přivedla synka na svět začátkem června. Když radostnou zprávu oznámila na sociální síti, obdržela tisíce krásných zpráv a upřímných gratulací. Její syn, který dostal vznešené jméno Artuš, si nyní užívá péče maminky a dostává její veškerou lásku. A přestože ho zpěvačka ještě neukazuje na veřejnosti, dočkal se dojemného vzkazu od známé osobnosti.

K malému kloučkovi se vyjádřil Lešek Wronka, který oblíbenou umělkyni objevil a stál při jejích začátcích v hudební kariéře. „Jméno Artur se mi vždy líbilo. Dokonce se tak měl jmenovat můj nejstarší syn! Takže správná volba pro příští hvězdu česko-polské, snad i světové hudební scény. Ale hlavně ať je zdravý, chytrý, nadaný a především šťastný v tom čím dál náročnějším a bezohledném světě,“ řekl pro server Extra.

Manželka Martina Chobota sice s Wronkou už několik let nespolupracuje, ale i na tomto přání je vidět, jak moc si rozuměli. Fanoušci můžou být tomuto „objeviteli“ vděční. Už teď se nemohou dočkat, až se jejich oblíbenkyně vrátí zpět na pódia. Kdy to bude, ale zatím neví ani Ewa, jíž se v posledních dnech úplně změnily životní priority.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: