Dawe White prodává merch k skladbě Lalapampam
12.6.2019
Kategorie: Hudba

Dawe White má merch k nové skladbě. Výtěžek půjde na další klip, slibuje

Slovenský raper Dawe White potěšil fanoušky. Po úspěšném songu Lalapampam dává k dispozici nový merch. V prodeji jsou momentálně trička ve všech velikostech. Jak slíbil, výtěžek půjde na nový klip. Proto s jejich koupí rozhodně neváhejte.

„Když jsem s tebou, je to fakt fajn!“ sděluje Dawe White v chytlavé písničce Lalapampam. A fajn jsou také ohlasy, které na rytmickou novinku směřují. Skladba nasbírala na serveru Youtube už přes 50 tisíc zhlédnutí a dočkala se pozitivních komentářů. Fanoušci si ji okamžitě oblíbili!

Talentovaný interpret, jenž je v letošním roce mimořádně produktivní, si samozřejmě všech reakcí všiml. I proto se rozhodl nadělit svým věrným speciální dárek – spustil prodej originálního merche. „Dávám do předprodeje moje nová trička,“ oznámil příznivcům na Instagramu, kde zároveň odhalil jejich podobu. S nákupem ale příliš neotálejte. „Bude jich jen omezený počet, pak už se k ním nejspíš nedostanete,“ upozornil.

A proč si zbrusu nová trička pořídit? Nejen, že jsou hezká, ale veškerý výtěžek bude vynaložen na další hudební tvorbu. „Všechny peníze, které z toho budu mít, půjdou do nového klipu,“ slíbil raper, který díky svému oblečení mohl vypustit i již zmíněný kousek Lalapampam.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže!

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: